Anasayfa » Etiket Arşivi: forivia üyelik

Etiket Arşivi: forivia üyelik

Bayanlar İçin Evde İş

Bayanlar için evde iş imkanları her geçen gün giderek artmakta. Nikah şekeri işi, evde makale işi, anket işi, doğrudan satış, çok katlı pazarlama işi, paketleme işleri, girişimcilik ve daha bir çok iş fırsatını sizlere tanıttık. Bugün en kaliteli ek iş imkanımız olan ve ilgi gören, özel ekip çalışmalarımızla üzerinizdeki yükü hafifleten bir ek iş fırsatından bahsedeceğiz.   Avon, Oriflime, Huncalife, ... Devamını Oku »

Blogdan Nasıl Para Kazanılır?

Blog kurmak artık herkesin yapabileceği bir şey. Çünkü bloglar hem ücretsiz, hem de hazır temalarla anında kurulabiliyor. Bu konuda hizmet veren en kaliteli sistemlerden biri de google’ın blogger sistemi… www.blogger.com adresinden bir form doldurarak ücretsiz olarak blogunuza kavuşuyorsunuz. Kendinize özel tasarım yapmak isterseniz yada internetten blogger temaları da indirseniz elbette sitenizi/blogunuzu güzelleştirmeniz elinizde… Bundan sonrası kolay bir yönetim panelinde yazı ... Devamını Oku »

Network Marketing – İş Geliştirme 1

Network Marketing işimizde liderlik seviyelerine ulaşmak elbette zaman alacaktır. Ancak bazı önemli noktaları önceden bilmek, bu yolda sizi ciddi ölçüde hızlandıracaktır. Bayanlara İş Organizasyonu bünyesinde hazırlanan network marketing eğitimlerinin iş geliştirme serisiyle karşınızdayız… Ekibimizce hazırlanmış olan network marketing eğitimlerini takip ederek bu işte kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz. Çayınızı alın ve videoyu başlatıp arkanıza yaslanın. İş Geliştirme 1 eğitiminde Ürün Satışı ... Devamını Oku »

Forivia Üyelik

Forivia network marketing sistemi hakkında daha önce sitemizde bazı yayınlar yapmıştık. İş planının detaylı anlatımları, eğitimler ve farklı özellikte bireylere bu işin nasıl çözüm olabileceğinden bahsetmiştik. Forivia iş planının detaylı anlatımı için BURAYI tıklayın. Bugün, foriviaya ekibimizle üye olmayı öğreneceksiniz. Aşağıda hazırladığımız video ile üyelik sırasında hata yapmamanız için bazı bilgiler verildi. Bu video ile foriviaya üye olarak ekibimize katılabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Bayanlara Uygun Ek İş

İster evde çalışın, ister sahada; bu ek iş fırsatı tüm bayanlara kazandıracak… Ek iş arıyorsanız, doğru adrestesiniz, kendi işinizi kurmak istiyorsanız kesinlikle başarmaya hazır olun… Bayanlar bir çok iş kolunda olduğu gibi doğrudan satış işinde de liderliklerini sürdürüyor. Günümüzde bayanların yapabileceği işler elbette sınırlı. Ancak başarmak istediklerinde yapamayacakları iş yok. Böyle olunca da bayanların iş sahasına atılmaları destekleniyor. Sitemiz bayanlarais.org ... Devamını Oku »

Sermayesiz Kendi İşinizi Kurma Fırsatı! – Mutlaka Okuyun!

Ek iş yapmak isteyen ev hanımları, öğrenciler, emekliler, memurlar, ücretli çalışanlar, kendi iş yeri olanlar; kısaca ek iş arayan herkes bu yazımızı dikkatle okumalı. Birazdan hayallerinize ulaşabileceğiniz mükemmel bir iş modelini tanıyacaksınız… Öncelikle düşünmenizi istiyorum… Her ay herkesin yaptığı temel harcamalar nelerdir? Hepimizin ihtiyacı olan temel harcamalar deyince büyük ihtimal aklınıza ilk olarak mutfak, temizlik malzemeleri, yiyecek ve giyecek gelecektir. ... Devamını Oku »

Niçin Doğrudan Satış İşi?

Evde ek iş arayanlar bir çok ek iş imkanı makalesi bulurlar okurlar, kimisi kafalarına yatar çalışırlar çabalarlar ancak birçoğunda istedikleri geliri elde edemezler. Kimisinde ise sadece günü kurtarırlar, çalışma durunca kazanç da durur. Peki bu sistem böyle işlerken biz neden doğrudan satış işini tercih ediyoruz?   Cevap çok basit aslında. Çünkü “Doğrudan Satış, Özgürlük Demek!” Nasıl yani diyeceksiniz… Hemen belirteyim ... Devamını Oku »

Forivia Ek İş Detaylı Anlatım

Ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okuyarak hayallerinizin kapısını aralayabilirsiniz çünkü size anlatacağımız iş fırsatı ile ister çevreniz ile çalışarak ister evinizde oturarak ayda 500 tl ile 5000 tl arası gelir elde edebilirsiniz. Forivia Marketing Sistemle Ek İş Fırsatını Kaçırmayın Sitemizin değerli takipçileri, ben bu siteyi kurarken ek iş arayan, ev hanımı olupta evde iş yapmak ... Devamını Oku »

Ek İş Arayanların Tercihi

Evde ek iş arayanların tercihi bu yıl yine network marketing sektöründen yana oldu. Artık Türkiyede network marketing bir sektör olarak anılmakta ve diğer büyük ülkelerdeki gibi network marketing işini ek iş olarak yapanların yanı sıra ana işi olarak yapanların sayısı da artmaya devam ediyor. Öyle ki tek işi network marketing olup bu işten evini arabasını alıp ailesini geçindirenlerin sayısı gün ... Devamını Oku »

Ek İş Fırsatı Devam Ediyor

Evde ek iş fırsatları sunan sitemiz bayanlara iş organizasyonu bir süre kapalı kaldı. Bunun sebebi hosting firmamız kaynaklıydı. Limitsiz bant genişliği paketimiz olmasına rağmen yüksek hitimiz ile band genişliğimiz doldu! Biz de hosting firmamızı değiştirme kararı aldık. Sitemiz bayanlara iş organizasyonu bundan sonra da kaldığı yerden devam ederek sizlere ek iş imkanları sunmaya devam edecek. İş fikirleri, evde iş, ek ... Devamını Oku »