Anasayfa » Etiket Arşivi: evde yapılacak işler

Etiket Arşivi: evde yapılacak işler

Katalogtan Satış İşi

Katalogtan Satış İşi Katalogtan satış işi son dönemlerde bayanlar tarafından çok tercih edilen bir meslek dalı haline gelmiş durumdadır. Ev hanımları boş vakitlerini değerlendirmek ve ek kazanç elde etek için katalogla satış işi yapıyorlar. Katalogla satış işinden oldukça iyi gelir elde edenler bayanlar yer alıyor. Katalogla Satış İşi Yapmanın Zorlukları Nelerdir? Katalogtan satış işi yapmanın bazı zorlukları var fakat çevresi ... Devamını Oku »

Part Time İş İstanbul

Part Time İş İlanları İstanbul Bazı kişiler ek gelir elde etmek için bazıları ise kısa olan çalışma sürelerinden dolayı, kanunen belirlenmiş çalışma sürelerinden daha kısa olan part time işleri yapıyor. Önemli bir gelir kaynağı olan kısa süreli bu işler bazen ev hanımlarının bazen de öğrencilerin gelir elde etmelerini sağlıyor. Gerek internet üzerinden gerekse fiili olarak gidilerek yapılan işler günlük ortalama ... Devamını Oku »

Evde İş İlanı FORİVİA

Forivia evde iş imkanı ile aile bütçenize ciddi katkılar sağlayabilir, evde kendi işinizi kurabilir ve patronsuz iş yapma özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. Üstelik şimdi forivia‘da üyelik ücretsiz! Şimdi gelelim forivia işinin detaylarına… Forivia; takı, aksesuar, ev temizlik serisi, bitkisel kozmetik ve kişisel bakım serisi, moda ürünleri, mutfak gereçleri gibi kategorilerde ürün satışı yaparak yada ekip kurarak evde kendi işinizi kurabileceğiniz bir network marketing ... Devamını Oku »

EVDE DANTEL İŞİ

Her bireyin yetenekleri doğrultusunda aile bütçesine katkı sağlaması gerekir. Bu konuda kısıtlı imkanlara sahip ev hanımları için son derece uygun bir alan gelişmekte: Evde Dantel İşi. Ev hanımlarının genellikle çocuklarının çeyizine koymak amacıyla yaptıkları el işi danteller günümüzde ayrı bir pazar sektörüne dönüşmekte. Her ne kadar yoğun emeklerle yapılan el emeği göz nuru çalışmalara fiyat biçmek zor olsa da ev ... Devamını Oku »

HUNCA LİFE İLE SEN DE KAZANMAYA BAŞLA

Hunca Life ailemize katıl, sen de hemen kazanmaya başla! Hunca Life, güvenilir, şeffaf bir anlayışa sahip, evde ev hanımlarına, emeklilere, öğrencilere ve çalışanlara ister part time, ister full time iş fırsatı sunuyor. Siz de bu muhteşem iş fırsatından yararlanabilirsiniz… Huncalife Nasıl Bir İş? Hunca Life ailesine katıldıktan sonra size gönderilen katalogdaki ürünlerin çevrenize satışını gerçekleştirdiğinizde %30 sıcak satış karı kazanırsınız. ... Devamını Oku »

Becerilerinizi Değerlendirin

Günümüzde yaşamın zor olması ve ev giderlerinin, ev gelirlerinden fazla gelmesinden kaynaklı ekonomik sıkıntı çeken, ev geçimini sağlamakta zorlanan ailelerimiz var. Bu ailelerde anne de baba da çalışıyorsa evde ek iş yapma gereksinimi duyuyor yahut anne çalışmıyorsa evde iş yapmayı düşünüyor. Eğer mesleki ilgi alanınızla ilgili bir iş bulamadıysanız, farklı işlerle ilgili de işler olabilir. Beceriniz ve yeteneğinizi ister evde ... Devamını Oku »

e-mail Okuyarak Para Kazan

İnternetten para kazanmak isteyenlere evde ek iş imkanı! Sadece e-mailinize gelen reklam maillerini açmanız bile size para kazandıracak. Bu sistemde e-mailinize gelen mailleri açtığınızda yada bu maillerdeki facebook paylaş butonuna tıklayarak paylaşım yaptığınızda para kazanabileceksiniz. Bununla da sınırlı değil. e-mail adresinize gönderilen anketleri doldurduğunuzda da para kazanmaya devam edeceksiniz. Günde ortalama 30 dakika bu anketleri doldurarak yada 5-10 dakikada gelen ... Devamını Oku »

PARA KAZANMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI…

Her ne kadar ülkemizde işsizlik oranı çok fazla, insanlar iş bulmakta güçlük çekiyor ya da üniversite mezunları bile iş bulamıyor gibi sorunlar sürekli dile getiriliyor olsa da aslında çalışmak ve para kazanmak isteyenler için evde otururken bile para kazanmak mümkün olmaktadır. Ek iş olarak da kullanabileceğiniz makale yazma, anketörlük yapma ve bilgisayar reklamlarını tıklama gibi oldukça basit yolları kullanarak evinizin ... Devamını Oku »

Forivia Ekim Katalogu

Değerli arkadaşlar heyecanla beklediğimiz, Sonbahar, Kış katalogumuz çıktı. Uzun uğraşlar sonunda güzel ürünlerin içerisinde bulunduğu renkli cıvıl cıvıl katalogumuz artık sizlerin beğenisine sunuldu. İnanıyorum ki bu katalogla beraber işimiz daha hızlı büyüyecek ve üyelerimiz daha güzel satış yaparak yeni kariyerlere ulaşma imkânına sahip olacaklardır. Bu katalogumuzda yine güzel bir ürün konsepti oluşturularak zevkimize uygun harika seçeneklerle ürünler beğenimize tevdi edilmiştir. ... Devamını Oku »

Mesleğinizi Bırakmadan Ev Merkezli Ek Gelire Sahip Olun!

İş bulmak artık ülkemizde büyük bir sorunken, ek iş bulmak elbette birçok kişi için hayaldir. Bunun asıl sebebi iş beğenmezlik, ya da “ille bu işi yapacağım, başkası olmaz” tutkusudur. Bu kanıya sitemiz aracılığıyla tarafıma gelen yüzlerce mail ve iletişim formu ile vardım. İnsanların iş beğenmemelerinin temel nedenine gelince, “emek” faktörü gözüme ilişti. Okula gidiyorsunuz, istediğiniz bölümü kazanmak için epeyce emek ... Devamını Oku »