En Yeni Ek İşler
Anasayfa » Etiket Arşivi: evde ek iş

Etiket Arşivi: evde ek iş

Ek İş Olarak Ne Yapabilirim

Ek İş Olarak Ne Yapabilirim Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar ile öğrencilerin ortalamanın çeşitli yollardan ek gelire ihtiyaçları vardır. Bu kapsamda akşam işten geldikten sonra evinde ekstra gelir için işler yapılabileceği gibi, ev hanımlarının boş zamanlarını gelire dönüştürebileceği ve öğrencilerin ekstra işlerle gelir elde edebileceği çeşitli ek iş imkanı mevcuttur. Ek İş Fırsatları Nelerdir? Ek gelir elde etmek isteyenlerin hem online ... Devamını Oku »

Evde Çiçek Yaparak Gelir Elde Edin

Evde çiçek yaparak gelir elde edin Evde çiçek yapmak hem eğlenceli, hem de rahatlatıcı bir uğraş olarak size katkı sağlayabilir. Birbirinden güzel çiçeklerinizi düğün şirketlerine, çiçekçilere veya tuhafiyelere satarak önemli bir gelir elde etme şansına ulaşabilirsiniz. Evde çiçek nasıl yapılır? Evde çiçek yapmak için çeşitli ürünleri ve çeşitli çiçekleri kullanabilirisiniz. Kurdela ile bir çiçek yapabilir vey kumaş ile güzel çiçekler ... Devamını Oku »

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİNİN TÜM YÖNLERİ

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİNİN TÜM YÖNLERİ Kadınların evde yapmayı özellikle tercih ettiği işlerden birisi evde nikah şekeri hazırlamak. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde bu iş başlı başına bir endüstri haline dönmüş durumda. Evde iş arayan, evde yapılacak işler konusunda arayışta olan kadınlar için evde nikah şekeri yapmak büyük bir kazanç kapısına dönüşebiliyor.   Nikah şekeri işi nasıl bulunur?   Özellike ... Devamını Oku »

EVDE REÇEL YAPARAK PARA KAZANIN

EVDE REÇEL YAPARAK PARA KAZANIN Yazın hazırlamış olduğunuz reçelleri kışın eşiniz, çocuklarınız ve misafirleriniz afiyetle yiyor mu? Reçel yapma konusunda ekstra bir yeteneğe sahip olduğunuzu söylüyorlar mı? Hemen her şeyin reçelini yapabileceğinizi iddia ediyor musunuz? O zaman tam size göre bir iş önerimiz var; Evde Reçel yaparak satmak. Hangi reçel tutar Üreteceğiniz reçel piyasada satılan hazır reçellerden daha doğal, daha ... Devamını Oku »

Boş Vakitlerinizi Değerlendirmek İstemez misiniz?

Siz de ev hanımı olarak para kazanmak istemez misiniz ? Boş vakitlerinizi neden nakite çevirmiyorsunuz ? Rehberlik edecek kimseniz mi yok ? Bu soruların cevabını hep birlikte bulmaya ne dersiniz ? Şöyle olaylara uzaktan baktığımızda çoğu alışverişin artık internet üzerinden olmaya başladığını rahatça görebiliriz . Kozmetikten teknolojiye , aksesuardan kıyafete her şey artık internet üzerinden alınabiliyor . Eğer sizde el ... Devamını Oku »

Myiyo Anket Sitesi İle Evde Para Kazan

Sitemizde zaman zaman anket doldurarak para kazanma siteleri yayınlıyoruz. Myiyo da bu anket firmalarından biri. Zaten işin detaylarını biliyorsanız ve vakit kaybetmeden ücretsiz üye olmak istiyorsanız BURAYI tıklayın. Şimdi anket doldurarak para kazanma işini bilmeyenler için işin biraz detaylarına geçelim… Anket doldurarak para kazanma işi yıllardır popüler olan ek iş fikirleri arasında. Özellikle evde boş vakti olan hanımların bu boş ... Devamını Oku »

Ellerimizin Ucundaki Ek İşler

Evimizi geçindirmek ve hayatımızı kimseye muhtaç olmadan sürdürebilmek için güzel bir işte çalışarak yada ek bir iş bularak ikinci olarak paramızı kazanıp ek gelire sahip olmak istiyoruz. Günümüz koşullarını gözümüzün önünde bulundurursak herhangi bir iş sermayesiz olmuyor. Bir dükkan açtığınızı varsayalım. Dükkanı kiralamakla bitmiyorki. Bunun kaporası, hava parası, kirası, dükkanın temizlenmesi görünümü dikkat çekici güzel hazırlanması yada çevresi bol insan ... Devamını Oku »

Evde Ek İş Reçel Yapımı

Ek iş arayışı içerisin demisiniz? O zaman bayanlarımız için çok güzel bir konuya değineceğim. Evde ev hanımlarımız ek iş olarak neler yapabilirler onlara bakalım. Ev hanım oldu mu doğal olarak işler zorlaşıyor. Evde klasik yapılması gereken işler, çoluk çocuk ve ardından boş vakitleri dolduracak bir iş. Bunu gözünüzde o kadar da büyütmeyin. Bardağa boş tarafından değil de dolu tarafından bakalım. ... Devamını Oku »

Evde Kurdele İşi

Evde yapabileceğiniz bir ek iş seçeneği, kurdele işi. Bir kurdele ile en fazla ne yapılabilir ki diye düşünmeyin. Siz istedikten sonra ve tasarımcı yanınızı ortaya çıkardıktan sonra neden olmasın ki? Evet elinizin bu işlere yatkın olması sizin bir avantajdır. Fakat denemeye ne dersiniz? Kurdele ile neler yapabilirsiniz? Mesela kurdele ile gül yapabilirsiniz ve bu gülleri süslemelerde kullanabilirsiniz. Mesela sepet süslemeleri ... Devamını Oku »

Farklı Bir Ek İş Süs Kabaklarına Şekil Verme

Şimdiye kadar çok çeşitli ek işler duymuş olabilirsiniz. Ama sanırım bunu duyan azdır. Ek iş seçeneği, süs Kabaklarına şekil verme işi… Peki bu nasıl yapılır? Alıyorsunuz süs kabaklarını ve onları istediğiniz gibi süsleyebiliyorsunuz. Onların üzerine matkap yardımıyla delikler açabilirsiniz. Sizin için hem hobi olarak yapacağınız bir iş olabilir hem de kendi işinizden kalan zamanda da kafa dağıtabilirsiniz. Bunun için ayrı ... Devamını Oku »