Anasayfa » Etiket Arşivi: evde ek iş

Etiket Arşivi: evde ek iş

Ek İş İmkanları İstanbul

Ek İş İmkanları İstanbul Hayatın zorlu şartları ve artan ihtiyaçlardan dolayı aile fertleri birlikte çalışmakta ve aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Ailede bulunan kadın ve erkek çalışarak evini geçindirmeye çalışabilir fakat bazı durumlarda yeterli olamayabilir, çalışılan normal bir işin haricinde evde ek iş yapma ihtiyaçları doğabilir. Ya da evin hanımı dışarıda çalışmak için imkan bulamayabilir, evden ayrılma gibi bir imkanı yoktur, ... Devamını Oku »

EK İŞ Yemek Tarifi Yaz İnternetten Para Kazan

ikbalce-makale-yazarak-para-kazan

Ek iş arıyorsanız ve bulacağınız ek işi evde yürütmek istiyorsanız doğru makaleye ulaştınız. Evde ek iş imkanlarından biri de makale yazarak para kazanmaktır. Bu yazımızda sizi doğrudan nerede yazıp ne kadar kazanacağınızla ilgili bilgilere ulaştırıyoruz. İkbalce web sitesi yazarlarını arıyor. Site içeriği olarak evde dikiş nakış işleri, moda, yemek tarifleri gibi daha çok kadınların ilgi duyduğu kategorilere sahip. Siz de ... Devamını Oku »

Ek İş Olarak Ne Yapabilirim

Ek İş Olarak Ne Yapabilirim Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar ile öğrencilerin ortalamanın çeşitli yollardan ek gelire ihtiyaçları vardır. Bu kapsamda akşam işten geldikten sonra evinde ekstra gelir için işler yapılabileceği gibi, ev hanımlarının boş zamanlarını gelire dönüştürebileceği ve öğrencilerin ekstra işlerle gelir elde edebileceği çeşitli ek iş imkanı mevcuttur. Ek İş Fırsatları Nelerdir? Ek gelir elde etmek isteyenlerin hem online ... Devamını Oku »

Evde Çiçek Yaparak Gelir Elde Edin

Evde çiçek yaparak gelir elde edin Evde çiçek yapmak hem eğlenceli, hem de rahatlatıcı bir uğraş olarak size katkı sağlayabilir. Birbirinden güzel çiçeklerinizi düğün şirketlerine, çiçekçilere veya tuhafiyelere satarak önemli bir gelir elde etme şansına ulaşabilirsiniz. Evde çiçek nasıl yapılır? Evde çiçek yapmak için çeşitli ürünleri ve çeşitli çiçekleri kullanabilirisiniz. Kurdela ile bir çiçek yapabilir vey kumaş ile güzel çiçekler ... Devamını Oku »

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİNİN TÜM YÖNLERİ

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİNİN TÜM YÖNLERİ Kadınların evde yapmayı özellikle tercih ettiği işlerden birisi evde nikah şekeri hazırlamak. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde bu iş başlı başına bir endüstri haline dönmüş durumda. Evde iş arayan, evde yapılacak işler konusunda arayışta olan kadınlar için evde nikah şekeri yapmak büyük bir kazanç kapısına dönüşebiliyor.   Nikah şekeri işi nasıl bulunur?   Özellike ... Devamını Oku »

EVDE REÇEL YAPARAK PARA KAZANIN

EVDE REÇEL YAPARAK PARA KAZANIN Yazın hazırlamış olduğunuz reçelleri kışın eşiniz, çocuklarınız ve misafirleriniz afiyetle yiyor mu? Reçel yapma konusunda ekstra bir yeteneğe sahip olduğunuzu söylüyorlar mı? Hemen her şeyin reçelini yapabileceğinizi iddia ediyor musunuz? O zaman tam size göre bir iş önerimiz var; Evde Reçel yaparak satmak. Hangi reçel tutar Üreteceğiniz reçel piyasada satılan hazır reçellerden daha doğal, daha ... Devamını Oku »

Boş Vakitlerinizi Değerlendirmek İstemez misiniz?

Siz de ev hanımı olarak para kazanmak istemez misiniz ? Boş vakitlerinizi neden nakite çevirmiyorsunuz ? Rehberlik edecek kimseniz mi yok ? Bu soruların cevabını hep birlikte bulmaya ne dersiniz ? Şöyle olaylara uzaktan baktığımızda çoğu alışverişin artık internet üzerinden olmaya başladığını rahatça görebiliriz . Kozmetikten teknolojiye , aksesuardan kıyafete her şey artık internet üzerinden alınabiliyor . Eğer sizde el ... Devamını Oku »

Myiyo Anket Sitesi İle Evde Para Kazan

Sitemizde zaman zaman anket doldurarak para kazanma siteleri yayınlıyoruz. Myiyo da bu anket firmalarından biri. Zaten işin detaylarını biliyorsanız ve vakit kaybetmeden ücretsiz üye olmak istiyorsanız BURAYI tıklayın. Şimdi anket doldurarak para kazanma işini bilmeyenler için işin biraz detaylarına geçelim… Anket doldurarak para kazanma işi yıllardır popüler olan ek iş fikirleri arasında. Özellikle evde boş vakti olan hanımların bu boş ... Devamını Oku »

Ellerimizin Ucundaki Ek İşler

Evimizi geçindirmek ve hayatımızı kimseye muhtaç olmadan sürdürebilmek için güzel bir işte çalışarak yada ek bir iş bularak ikinci olarak paramızı kazanıp ek gelire sahip olmak istiyoruz. Günümüz koşullarını gözümüzün önünde bulundurursak herhangi bir iş sermayesiz olmuyor. Bir dükkan açtığınızı varsayalım. Dükkanı kiralamakla bitmiyorki. Bunun kaporası, hava parası, kirası, dükkanın temizlenmesi görünümü dikkat çekici güzel hazırlanması yada çevresi bol insan ... Devamını Oku »

Evde Ek İş Reçel Yapımı

Ek iş arayışı içerisin demisiniz? O zaman bayanlarımız için çok güzel bir konuya değineceğim. Evde ev hanımlarımız ek iş olarak neler yapabilirler onlara bakalım. Ev hanım oldu mu doğal olarak işler zorlaşıyor. Evde klasik yapılması gereken işler, çoluk çocuk ve ardından boş vakitleri dolduracak bir iş. Bunu gözünüzde o kadar da büyütmeyin. Bardağa boş tarafından değil de dolu tarafından bakalım. ... Devamını Oku »