En Yeni Ek İşler
Anasayfa » Etiket Arşivi: evde çalışarak para kazanma

Etiket Arşivi: evde çalışarak para kazanma

Sermayesiz İş Nasıl Kurulur

Sermayesiz kendi işinizi kurabilmeniz için öncelikle seçeceğiniz sektörün önemini kavramanız gerekiyor. Bir çok insan istiyorki, evimin rahatlığında çalışabileyim, istediğim saatlerde çalışabileyim, patronsuz iş yapabilmeliyim, çalışmalarım ölçüsünde kazanmalıyım, kimse kazançlarıma bir limit koymamalı, kariyerimi yükseltmesi için birilerini beklememeliyim… Bunlar ve bunlar gibi bir çok sebepten dolayı kendi işimizi kurmak isteriz. Peki sermayesiz iş nasıl kurulur? Sermayesiz iş kurmanın da elbette yolu ... Devamını Oku »

Evinizden Çalışın

Hayat gerekliliği her geçtiğimiz gün belli bir süre ek olarak ağırlaşmakta ve bunun sonucunda da evli,bekar, öğrenim gören , çalışma süresini tamamlamış başka bir deyişle emekli özetle her birimiz ek iş inşa etme gereksinimi duymaktayız. Ek Olarak doğrusu bazılarımız amaçlı zaruri bir durum ediniyor bu vaziyet . Peki ek iş derken ne demek istiyoruz?Aslında bu pazarın alt basamağı bir sürü.. ... Devamını Oku »

Facebooktan Para Kazanmak Mümkün mü?

Sosyal paylaşım sitelerini ne kadar iyi kullanıyorsunuz? Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinden para kazanmanız mümkün mü? Her gün facebookta saatlerinizi harcıyorsunuz ancak bunun size hiç getirisi yok mu? Facebook para kazanma rehberi ile facebooktan  nasıl para kazanacağınızı öğreneceksiniz. FACEBOOK’TAN PARA KAZANMANIN SIRLARINI AÇIKLIYORUZ..! Dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcıya sahip, senelik 300 milyon USD geliri olan ve değişik merkezlerde 1000 den fazla ... Devamını Oku »

21 Dakikada Hayatınıza Değiştirecek İş Fırsatını Tanıyın

Aşağıdaki 21 dakikalık videoyu seyrettiğinizde hayatınızı değiştirecek bilgilere ulaşacaksınız. Her gün boşu boşuna saatlerimizi televizyon karşısında geçiriyoruz. Harcadığınız bu saatler size beş kuruş kazandırmıyorken, aşağıdaki videoyu seyrederek sadece 21 dakikada hayatınızı değiştirecek bir iş imkanını öğrenebileceksiniz… İşte hayatınızı değiştirecek iş imkanı: HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ Üye olmadan önce sormak istedikleriniz varsa 0541 642 31 11 numaralı telefonu arayabilir ... Devamını Oku »

AİLE BÜTÇEME KATKI KATMAK İSTİYORUM!!!

Ev kadınlarının iş olanağı artık çok daha fazla… Bir çok alanda ekonomiye katkı sağlayamayan ev kadınları, hem aile bütçesine katkı sağlamak istiyor hemde can sıkıntısını gidermek… Çocuk bakıyorum, işten güçten temizlikten çalışamıyorum, eğitim durumum yok demiyoruz artık… Birçok alanda evimizde yapabileceğimiz işler vardır. Bunlardan bazıları; nikah şekeri yada kına paketleme işi, yaz aylarında düğünler çok sık olduğundan bu işleri yapan ... Devamını Oku »

PARA KAZANMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI…

Her ne kadar ülkemizde işsizlik oranı çok fazla, insanlar iş bulmakta güçlük çekiyor ya da üniversite mezunları bile iş bulamıyor gibi sorunlar sürekli dile getiriliyor olsa da aslında çalışmak ve para kazanmak isteyenler için evde otururken bile para kazanmak mümkün olmaktadır. Ek iş olarak da kullanabileceğiniz makale yazma, anketörlük yapma ve bilgisayar reklamlarını tıklama gibi oldukça basit yolları kullanarak evinizin ... Devamını Oku »

HERKESE UYGUN BİR İŞ

Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi sonucunda bilgisayarda oyun oynayarak geçirdiğiniz boş zamanlarınızı para kazanarak hem kendi bütçenize hem de aile bütçenize katkıda bulunmanız mümkün olmaktadır. Üstelik bunun için sadece sosyal paylaşım sitelerinde harcadığınız vaktin yarısı kadar süre ayırmanız yeterli olacaktır. Ek iş olarak kullanılabilmesi mümkün olan bu yöntemler arasında reklam metinlerini okumak ve reklam videolarını izlemek gibi herhangi bir bilgiye ihtiyaç ... Devamını Oku »

Sermayesiz İş

Kendi işinizin sahibi olarak patronsuz para kazanabilmek için sermayeye ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken ekibimize katılarak dilediğiniz zaman dilimlerinde çalışmak ve her ay katlanarak artan bir gelire sahip olmak. Evet işimizde çalışma saatlerini ve çalışma koşullarını kendiniz belirliyorsunuz. En kısa sorularla işimizi tanıyalım: ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLA Devamını Oku »

Evden Para Kazanmanın 10 Yolu

GRAFİK TASARIMI Eğer grafik tasarım yeteneğiniz varsa evde oturduğunuz yerde gazete, dergi, kitap, broşür, katalog ve kurumsal kimlik çalışmaları yapabilirsiniz… PASTA KURABİYE ÜRETİMİ Aileniz ya da arkadaşlarınız yaptığınız yemeklere ya da pasta, baklava, börek gibi hamurişlerine bayılıyorsa bunu evde meslek haline getirip para kazanabilirsiniz. Önceleri kendi arkadaşlarınızın özel günleri için pastalar, kurabiyeler ve tuzlu yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde beğeni kazandıktan ... Devamını Oku »

Blogdan Nasıl Para Kazanılır?

Blog kurmak artık herkesin yapabileceği bir şey. Çünkü bloglar hem ücretsiz, hem de hazır temalarla anında kurulabiliyor. Bu konuda hizmet veren en kaliteli sistemlerden biri de google’ın blogger sistemi… www.blogger.com adresinden bir form doldurarak ücretsiz olarak blogunuza kavuşuyorsunuz. Kendinize özel tasarım yapmak isterseniz yada internetten blogger temaları da indirseniz elbette sitenizi/blogunuzu güzelleştirmeniz elinizde… Bundan sonrası kolay bir yönetim panelinde yazı ... Devamını Oku »