En Yeni Ek İşler
Anasayfa » Etiket Arşivi: ev hanımlarına iş

Etiket Arşivi: ev hanımlarına iş

Piaff Networking’te Lider Ol Sen de Kazan

Bilindiği gibi piaff networking network marketing sektöründe önerdiğimiz  güçlü ve güvenilir firmalardan biri. Hatta son dönemdeki gelişmeleri ile birlikte en fazla önerdiğimiz network marketing firması da diyebiliriz. Yapılan yeni kampanyalar ve yeni ürün grupları da temsilcilerine daha fazla kazandırma yönünde ciddi bir adım olarak nitelendirilebilir. Daha önce duymadınız mı? Daha önce piaff networking’i duymamış olanlar ve nasıl kazanılacağını bilmeyenler için ... Devamını Oku »

Ek İş Olarak Ne Yapabilirim

Ek İş Olarak Ne Yapabilirim Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar ile öğrencilerin ortalamanın çeşitli yollardan ek gelire ihtiyaçları vardır. Bu kapsamda akşam işten geldikten sonra evinde ekstra gelir için işler yapılabileceği gibi, ev hanımlarının boş zamanlarını gelire dönüştürebileceği ve öğrencilerin ekstra işlerle gelir elde edebileceği çeşitli ek iş imkanı mevcuttur. Ek İş Fırsatları Nelerdir? Ek gelir elde etmek isteyenlerin hem online ... Devamını Oku »

Katalogtan Satış İşi

Katalogtan Satış İşi Katalogtan satış işi son dönemlerde bayanlar tarafından çok tercih edilen bir meslek dalı haline gelmiş durumdadır. Ev hanımları boş vakitlerini değerlendirmek ve ek kazanç elde etek için katalogla satış işi yapıyorlar. Katalogla satış işinden oldukça iyi gelir elde edenler bayanlar yer alıyor. Katalogla Satış İşi Yapmanın Zorlukları Nelerdir? Katalogtan satış işi yapmanın bazı zorlukları var fakat çevresi ... Devamını Oku »

Evde İş İlanı FORİVİA

Forivia evde iş imkanı ile aile bütçenize ciddi katkılar sağlayabilir, evde kendi işinizi kurabilir ve patronsuz iş yapma özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. Üstelik şimdi forivia‘da üyelik ücretsiz! Şimdi gelelim forivia işinin detaylarına… Forivia; takı, aksesuar, ev temizlik serisi, bitkisel kozmetik ve kişisel bakım serisi, moda ürünleri, mutfak gereçleri gibi kategorilerde ürün satışı yaparak yada ekip kurarak evde kendi işinizi kurabileceğiniz bir network marketing ... Devamını Oku »

ERSAĞ

Ersağ üyelik şimdi ücretsiz. Siz de Ersağ firmasının sunduğu muhteşem iş fırsatından yararlanmak istiyorsanız hemen Ersağ ücretsiz üyelik avantajından yararlanın. Ersağ işi hakkında daha detaylı bilgiye bu makaleden ulaşabilirsiniz. Özellikle bayanlara evde ek iş imkanı olarak sunulan Ersağ temizlik, gıda takviyesi ve kozmetik ürünleri ile katalogla satış sektörüne girdiğinden beri farkını ortaya koymakta ve hızlı bir gelişim ile %100müşteri memnuniyetinin ... Devamını Oku »

Sermayesiz Kendi İşinizi Kurun

İş bulamayan ya da kendi işini kurmayı hedefleyenlere Modellife olarak harika bir haberimiz var. Modellife ailesinde üye olarak işsizlik sorununuzu kökten çözebilirsiniz. Kendi işinizin patronu olmaya hazır mısınız? Kendi işinizi kurmak istiyor fakat yeterli sermayeyi temin edemiyorsanız yine Modellife ile hedefinize ulaşabilirsiniz. Birikim gerektirmeden Modellife katalogları üzerinden ürünlerimizi pazarlayarak para kazanabilirsiniz. Sistemimiz oldukça basittir. Belirli aralıklarla yenilenen kataloglarımızı sizlere gönderiyoruz. ... Devamını Oku »

Evde Kurdele İşi

Evde yapabileceğiniz bir ek iş seçeneği, kurdele işi. Bir kurdele ile en fazla ne yapılabilir ki diye düşünmeyin. Siz istedikten sonra ve tasarımcı yanınızı ortaya çıkardıktan sonra neden olmasın ki? Evet elinizin bu işlere yatkın olması sizin bir avantajdır. Fakat denemeye ne dersiniz? Kurdele ile neler yapabilirsiniz? Mesela kurdele ile gül yapabilirsiniz ve bu gülleri süslemelerde kullanabilirsiniz. Mesela sepet süslemeleri ... Devamını Oku »

EVİNİZDE YAPABİLECEĞİNİZ EK İŞLER

Evde para kazanamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Günümüz de evde yapabileceğiniz, çalışma imkânları çok sayıda fazladır. Hatta çoğu birbirinden de zevkli işlerdir. Ki öyle marifetli, becerikli olmaya da hiç mi hiç gerek yok. Basit birkaç işlemle yapabileceğiniz yüzlerce iş imkânı kapınızdadır. Eğer ki bu işi de severseniz size karşı yaptığınız iş çok daha güzel gelecek. Sizi sıkıp bunaltmayacaktır. Daha da keyifli bir ... Devamını Oku »

Evde Terzilik ile Ek İş İmkanı

Terzilik işlerinde iyiyseniz sizlerde ek iş yaparak kazanç elde edebilir ve para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken evde ek iş yapmak için gerekli yerlere başvuruda bulunmak ve iş alımını yapmaktır. Böylece sizde evde boş zamanlarınızda evde çalışarak gelir elde edebilir kazancınıza ek kazanç ekleyebilirsiniz. Evde aile bütçesine katkıda bulunmanın en güzel yollarından biri de evde terzilik yapmaktır. Evde terzilik işinde sizi ... Devamını Oku »

Amasya Ek İş

Ev hanımları, öğrenciler, çalışanlar yarı zamanlı olarak Amasya’da çalışabilecekleri ek gelir imkanları aramaktalar. Amasyadaki bazı firmalar ise tam zamanlı çalışacak eleman aramakta. Sitemiz direkt işveren sitesi olmamasına rağmen işverenlerle iş arayanları bir araya getiriyor. Siz de Amasya’da yaşıyorsanız bu yazı altına yorum yazabilir ve işveren firmalara kendinizi tanıtabilirsiniz. Çünkü bu sayfa Amasya ek gelir imkanları için düzenlendi. Genellikle makalelerimiz Türkiye ... Devamını Oku »