En Yeni Ek İşler
Anasayfa » Etiket Arşivi: ek işler

Etiket Arşivi: ek işler

Ek İş İlanları Ankara

Ek İş İlanları Ankara Değişen hayat şartları ve ihtiyaçlar insanları ek iş yapmaya zorluyor. Artık insanlar tek bir maaşla geçinmekte zorlanıyor ve daha fazla gelir elde etmek için mutlaka ek iş yapmak durumunda kalıyorlar. Bir iş yerinde ek olarak çalışarak veya evde bir şeyler yaparak ek iş fırsatları yaratılabilir. Kadın, erkek fark etmez herkes üretebilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilir. ... Devamını Oku »

ERSAĞ

Ersağ üyelik şimdi ücretsiz. Siz de Ersağ firmasının sunduğu muhteşem iş fırsatından yararlanmak istiyorsanız hemen Ersağ ücretsiz üyelik avantajından yararlanın. Ersağ işi hakkında daha detaylı bilgiye bu makaleden ulaşabilirsiniz. Özellikle bayanlara evde ek iş imkanı olarak sunulan Ersağ temizlik, gıda takviyesi ve kozmetik ürünleri ile katalogla satış sektörüne girdiğinden beri farkını ortaya koymakta ve hızlı bir gelişim ile %100müşteri memnuniyetinin ... Devamını Oku »

Katalogla Satış İşi

Ülkemizde de oldukça popüler durumda olan katalogla satış işini mutlaka duymuşsunuzdur. Binlerce kişinin aile bütçesine katkı sağladığı bu iş imkanı ile bir çok kişi tam zamanlı çalışarak ciddi gelirler elde edebiliyor. Bu makalemizde bu iş imkanını kısaca tanıyıp, önerdiğimiz iki farklı ürün grubundaki kaliteli ve işini iyi yapan iki firmayı tanıyacaksınız. Katalogla satış işi, tüketicilerin önerdiği ürünlerden para kazanması olarak ... Devamını Oku »

EK İŞ

Ek iş mi? Sizce de cazip değil mi. Kendi işiniz dışında ek gelir sahibi olabilirsiniz. Hem de artık bu çok kolay. Daimi işiniz dışında, kendinizi istekli gördüğünüz bir bölümde ilerletin. Ne yapmak istediğinizi bilerek. Örneğin şöyle düşünün ben şu an hem kendi işimi yapıyorum. Ara zamanlarım olmuyor mu hepimizin oluyor. Ki akşam çıkışta eve giderken arabalarda, metrobüslerde dakikalarca vaktimiz oluyor. ... Devamını Oku »

SİZİN NEDEN EK İŞİNİZ OLMASIN | EK İŞ FIRSATI

            Kimi zaman çalışırken bir ek işe ihtiyaç duyarsınız. Kimi zaman ise çalışma hayatına evinizden atılıp para kazanmak istersiniz  aile bütçesine katkı amaçlı. Günümüz hayat şartlarını göz önünde bulundurarak.           Sizcede öyle değil midir? Bir asgari ücretle günümüzde nasıl geçinilir ki. Bunun zor olduğunu gerçekten iyi biliyorsunuzdur.  Ailenin mutfak alışverişi, çocukların masrafları, eğitimleri, kira, kredi ... Devamını Oku »

Evde Terzilik ile Ek İş İmkanı

Terzilik işlerinde iyiyseniz sizlerde ek iş yaparak kazanç elde edebilir ve para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken evde ek iş yapmak için gerekli yerlere başvuruda bulunmak ve iş alımını yapmaktır. Böylece sizde evde boş zamanlarınızda evde çalışarak gelir elde edebilir kazancınıza ek kazanç ekleyebilirsiniz. Evde aile bütçesine katkıda bulunmanın en güzel yollarından biri de evde terzilik yapmaktır. Evde terzilik işinde sizi ... Devamını Oku »

ÇALIŞMA HAYATINDA YETMEZLİKLER İÇİNDE GÜNEŞ IŞIĞI: EK İŞ

Çalışma hayatında bazen istediğimiz şekilde yani parasal ve manevi olarak yeterince doyuma ulaşamamaktayız. Bunun çeşitli nedenleri arasında ve en göze batan şekillerinden biri de asgari ücretin az oluşu, bunun yanında yaşam koşullarının fazla pahalı oluşu gibi etkenler sıralanabilir. İnsanlar bu tip durumlarda özellikle sorumluluk altında olmaları, yani evli ve bakmak zorunda olduğu ailesi gibi özel durumlardan dolayı çalıştığı işi bırakamamakta ... Devamını Oku »

Aksaray Ek İş

Ev hanımları, öğrenciler, çalışanlar part time olarak Aksaray’da çalışabilecekleri ek iş imkanları aramaktalar. Aksaraydaki bazı firmalar ise yarı zamanlı çalışacak eleman aramakta. Sitemiz direkt işveren sitesi olmamasına rağmen işverenlerle iş arayanları bir araya getiriyor. Siz de Aksaray’da yaşıyorsanız bu yazı altına yorum yazabilir ve işveren firmalara kendinizi tanıtabilirsiniz. Çünkü bu sayfa Aksaray ek iş imkanları için düzenlendi. Genellikle makalelerimiz Türkiye ... Devamını Oku »

Aksaray Ek İş

Ev hanımları, öğrenciler, çalışanlar yarı zamanlı olarak Aksaray’da çalışabilecekleri evde iş imkanları aramaktalar. Aksaraydaki bazı firmalar ise part time çalışacak eleman aramakta. Sitemiz direkt işveren sitesi olmamasına rağmen işverenlerle iş arayanları bir araya getiriyor. Siz de Aksaray’da yaşıyorsanız bu yazı altına yorum yazabilir ve işveren firmalara kendinizi tanıtabilirsiniz. Çünkü bu sayfa Aksaray ek gelir imkanları için düzenlendi. Genellikle makalelerimiz Türkiye ... Devamını Oku »

“Maaşım Yetersiz” Diyenlere Ek İş

Çalışan birçok insanın şikayeti hep aynı: ”Maaşım yetersiz kalıyor.” Sürekli yaşam koşullarının pahalılaştığı bu günlerde maaşların yetmemesi gayet normal bir olay. Onun için herkes ek işlere yöneliyor. Bu yazımızda zaten bir işe sahip olan kişilerin mevcut işlerinin beraberinde yürütebileceği ek işlerden bahsedeceğiz. Böylece maaşını yetiremeyen insanlar için çalışmakta oldukları işlerine engel olmadan, aylık gelirlerini arttırmalarına yardımcı olmayı amaçladık. İlk olarak ... Devamını Oku »