Anasayfa » Etiket Arşivi: bayanlara iş

Etiket Arşivi: bayanlara iş

Ek Gelir Getiren İşler

Ek Gelir Getiren İşler Birçok kişinin aylık kazancı ailesine ve kendisine yetersiz gelmektedir. İnsanlar yapmak istediklerini yapamıyorlar. Bu nedenle de aileler arasında sürekli gerginlik yaşanmaktadır. Bu yüzden birçok kişi ek gelir getiren işlerde çalışmak zorunda kalmaktadırlar ek gelir getiren işler nelerdir ; Piaff Networking Katalog Satışı​ Günümüzde artık katalog satışları çok popüler bir ek getiren işlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. ... Devamını Oku »

Evde Para Kazanmanın Yolları

Evde Para Kazanmanın Yolları Ev hanımlarından öğrencilere, çalışanlardan emeklilere kadar herkes evde para kazanabilir veya ek gelir elde edebilir. Çünkü çağımızda evden çalışarak ek gelir elde edilebilen birbirinden güzel iş imkanları vardır. Boş zamanlarını değerlendirmenin yollarını arayan çalışanlar veya eve destek olmak isteyen ev hanımları, evde para kazanmanın yolları arasından kendisine uygun olanı seçerek kazanmaya başlayabilir. Evde Makale Yazarlığı Yapmak ... Devamını Oku »

Evde Kokulu Taş İşi Yapmak

Evde Kokulu Taş İşi Yapmak Ek gelir ihtiyacı bulunan kişilerin evden yapabileceği popüler düzeyde seyreden işlerden birisidir evde kokulu taş işi yapmak. Dekorasyon ve bütünleyici unsur olarak kullanılabilen taşların farklı evlerde farklı unsurlarda kullandıkları bilinmektedir. Bu durumdan faydalanmak özellikle ev hanımlarının büyük yararına olacaktır. Çeşitli firmalar özellikle öğrenciler ve ev hanımlarına yönelik yapacakları iş imkanı sunmaya devam ediyor. İlerleyen düzen ... Devamını Oku »

Yeteneklerinizi Paraya Dönüştürün

Nasıl bir yeteneğiniz olursa olsun, bunu paraya dönüştürmek istemez misiniz? İster grafik kosusunda iyi olun, ister internette reklam yapma yeteneğiniz olsun, ister ses tonunuza güvenin, ister müzik yeneğiniz olsun, ister el yapımı ürünler üretin, ister yabancı dil yeteneğiniz ile çeviri yapın, ister uygulama ve yazılım bilginizi paraya dönüştürmek isteyin… Artık tüm yeteneklerinizden para kazanmanız mümkün… Bionluk, sizin gibi yeteneğine güvenen ... Devamını Oku »

Evde Tespih, Boncuk İşi

Evde tespih, boncuk işi Evde iş yaparak para gelir elde etmek isteyen kadınların yapabileceği işlerden biri de boncuk işi. Firmalar, makinelerin yapamadığı, el işi ve ustalık isteyen boncuk işlerini ev hanımlarına vererek ev hanımlarına ek gelir kapısı açıyor. Sezona göre değişen bu işte firmalar kısa süreliğine işçi almak yerine ev kadınlarına bu işi sipariş veriyor. Oldukça eğlenceli, keyifli ve rahatlacı ... Devamını Oku »

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİNİN TÜM YÖNLERİ

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİNİN TÜM YÖNLERİ Kadınların evde yapmayı özellikle tercih ettiği işlerden birisi evde nikah şekeri hazırlamak. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde bu iş başlı başına bir endüstri haline dönmüş durumda. Evde iş arayan, evde yapılacak işler konusunda arayışta olan kadınlar için evde nikah şekeri yapmak büyük bir kazanç kapısına dönüşebiliyor.   Nikah şekeri işi nasıl bulunur?   Özellike ... Devamını Oku »

EVDE REÇEL YAPARAK PARA KAZANIN

EVDE REÇEL YAPARAK PARA KAZANIN Yazın hazırlamış olduğunuz reçelleri kışın eşiniz, çocuklarınız ve misafirleriniz afiyetle yiyor mu? Reçel yapma konusunda ekstra bir yeteneğe sahip olduğunuzu söylüyorlar mı? Hemen her şeyin reçelini yapabileceğinizi iddia ediyor musunuz? O zaman tam size göre bir iş önerimiz var; Evde Reçel yaparak satmak. Hangi reçel tutar Üreteceğiniz reçel piyasada satılan hazır reçellerden daha doğal, daha ... Devamını Oku »

Boş Vakitlerinizi Değerlendirmek İstemez misiniz?

Siz de ev hanımı olarak para kazanmak istemez misiniz ? Boş vakitlerinizi neden nakite çevirmiyorsunuz ? Rehberlik edecek kimseniz mi yok ? Bu soruların cevabını hep birlikte bulmaya ne dersiniz ? Şöyle olaylara uzaktan baktığımızda çoğu alışverişin artık internet üzerinden olmaya başladığını rahatça görebiliriz . Kozmetikten teknolojiye , aksesuardan kıyafete her şey artık internet üzerinden alınabiliyor . Eğer sizde el ... Devamını Oku »

Evde Bilgisayar Başında Para Kazanın

Evde bilgisayar başında nasıl para kazanabilirim diyorsanız bu yazı tam size göre. Ek iş arayanlar için ve evde çalışarak para kazanmak isteyenler için editörlük muhteşem bir iş fikridir. Web sitelerine editör olduğunuzda bilgisayar başında çalışarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Bu makalede sadece iş fikrini tanıtmayıp, ayrıca sizlere bu iş fikri ile ilgili de bir teklif sunmaktayız. Bu yüzden makalemizi dikkatle ... Devamını Oku »

Katalogla Satış İşi

Katalogla satış işi ülkemizde her geçen gün daha fazla ilgi ile bireylere para kazandırmaktadır. Avon, Oriflame, Amway, Forivia, Ersağ, Modellife, HuncaLife ve daha bir çok firma katalogla satış işini sunan firmalar olmakla birlikte bu makalemizde katalogla satış işinin detaylarından ve önerdiğimiz firmalardan bahsedeceğiz. Bu işe başladığınızda şirketin göndermiş olduğu katalog vesilesiyle çevrenize ürün satışı gerçekleştirerek anında para kazanmaya başlarsınız. Bununla ... Devamını Oku »