Anasayfa » Etiket Arşivi: akşamları ek iş

Etiket Arşivi: akşamları ek iş

EK İŞ Yemek Tarifi Yaz İnternetten Para Kazan

ikbalce-makale-yazarak-para-kazan

Ek iş arıyorsanız ve bulacağınız ek işi evde yürütmek istiyorsanız doğru makaleye ulaştınız. Evde ek iş imkanlarından biri de makale yazarak para kazanmaktır. Bu yazımızda sizi doğrudan nerede yazıp ne kadar kazanacağınızla ilgili bilgilere ulaştırıyoruz. İkbalce web sitesi yazarlarını arıyor. Site içeriği olarak evde dikiş nakış işleri, moda, yemek tarifleri gibi daha çok kadınların ilgi duyduğu kategorilere sahip. Siz de ... Devamını Oku »

Yeteneklerinizi Paraya Dönüştürün

Nasıl bir yeteneğiniz olursa olsun, bunu paraya dönüştürmek istemez misiniz? İster grafik kosusunda iyi olun, ister internette reklam yapma yeteneğiniz olsun, ister ses tonunuza güvenin, ister müzik yeneğiniz olsun, ister el yapımı ürünler üretin, ister yabancı dil yeteneğiniz ile çeviri yapın, ister uygulama ve yazılım bilginizi paraya dönüştürmek isteyin… Artık tüm yeteneklerinizden para kazanmanız mümkün… Bionluk, sizin gibi yeteneğine güvenen ... Devamını Oku »

Evde Mum Yaparak Para Kazan

Son zamanlarda avm tarzı büyük alışveriş mağazalarında ve internette farklı modellerde yapılan mumların satışı için kiosklar açıldı. Eğer para kazanmaya ihtiyacınız varsa sizde mum üreterek mağazalarda yada internette satabilirsiniz. Hem de bu işi evinizde yaparak, evde çalışmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hayal gücünüzün öncülüğünde çok farklı modeller kullanarak üretimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle kalp ve çiçek tasarımları mum üretiminde çok kullanılıyor. Ayrıca mum, maliyeti ... Devamını Oku »