ERSAĞ

ERSAĞ

Ersağ üyelik şimdi ücretsiz. Siz de Ersağ firmasının sunduğu muhteşem iş fırsatından yararlanmak istiyorsanız hemen Ersağ ücretsiz üyelik avantajından yararlanın. Ersağ işi hakkında daha detaylı bilgiye bu makaleden ulaşabilirsiniz.

Özellikle bayanlara evde ek iş imkanı olarak sunulan Ersağ temizlik, gıda takviyesi ve kozmetik ürünleri ile katalogla satış sektörüne girdiğinden beri farkını ortaya koymakta ve hızlı bir gelişim ile %100müşteri memnuniyetinin yanı sıra yüksek kar oranları ile temsilcilerinin de yüzünü güldürmektedir. Peki Ersağ nasıl bir iştir ve ersağ işinden temsilciler nasıl para kazanır?

Yıllar önce yapılan araştırmalar gösterdi ki insanların birebir tavsiyesi tüm reklam türlerinden daha iyidir. Bununla birlikte başta Amerika olmak üzere dünyanın dört yanından kurulan firmalar önceleri doğrudan satış, sonraları ağ pazarlama, çok katlı pazarlama gibi isimler verdikleri bu yeni sektör ile çalışmaya başladı. Bu sektöre göre dükkan masrfları yada reklam masrafları olmayacaktı. Buna rağmen ürünlerin satışları çok daha fazla olabilecekti. Ürünleri kim mi satacaktı? Elbette kullanan kişilerin birebir tavsiyeleri. Ancak reklam masrafları, perakende kar oranları tamamen silinmemeliydi. Bu ürünlerin tanıtımını yapacak olan kullanıcılar, hem ürünleri kullanıp hem de kazanç elde etmeliydi. İşte buna network marketing denildi ve fabrikadan direkt müşteriye ulaşan bu yeni pazarlama planı oluşturuldu. Başlangıç olarak karışık gelse bile sonraları bu iş tamamen oturdu ve Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelere kadar geldi. Ülkemizde başta bu sektörde çalışmak isteyenler yabancı firmaların ürünlerini satmaya başladı. Ancak farkedildi ki, yabancı pazar zenginliyorken ülkemiz bu fırsattan yararlanmıyor. Böyle olunca da Türkiye üzerinde bir çok ağ pazarlama firması kuruldu. Bunlardan sadece birkaçı ayakta kalabildi. Çünkü ağ pazarlamada en önemli faktör, ürün kalitesiydi.

İşte Ersağ, bu ürün kalitesini %100 müşteri memnuniyeti ile yakalamış bir firmadır. Bugün 300.000in üzerinde kayıtlı üyesi ile yavaş yavaş dünya pazarına bile açılmaya başlamış ülkemizin gurur kaynağıdır. Şimdi bomba haber. ERSAĞ ÜYELİK ÜCRETSİZ!

Ersağ işine ücretsiz olarak başlayabilecek ve yüksek bir gelir elde edebileceksiniz. Tabiki bir çok firmanın kazanç planı farklıdır. Ülkemiz yerli sermayesi açısından ve dünya firmaları açısından şaşırtıcı kar oranları ile temsilcilerini gülümseten Ersağ kazanç planına geçelim şimdi ve özetle bu işten nasıl para kazanacağınızı öğrenelim.

Makalenin başında tavsiyenin gücünden bahsettim. Bu durum Ersağ için de geçerli. Kaliteli ersağ ürünlerini öncelikle indirimli olarak kendiniz için alabiliyorsunuz. Hatta sponsorunuzu bekleyin ve mükemmel kampanyalar oldukça alışveriş yapın, muhteşem hediye ürünleri de kaçırmayın. Kimi zaman 100TL’lik alışverişe katalog fiyatı 50TLlik, 150 TL’lik alışverişinize katalog fiyatı 150TL’lik ürün de kazandığınız oluyor. Şirketin verdiği kar marjını da düşünürsek bu işin satış aşamasının ne kadar kazançlı olduğunu görebilirsiniz.

Evet ikinci aşama satıştır. Siz bu ürünleri kullandınız ve arkadaşlarınız da farketti. Ürünün ne kadar kaliteli olduğunu gördünüz ve her zamanki gibi çay içerken konu konuyu açtı ve kullandığınız bu kaliteli ürünlerden bahsettiniz. Ürünlerin temsilcisi siz olduğunuz için ürün katalogu çıkararak bu ürünleri katalog fiyatından satar, toptancı fiyatından alırsınız. Üstelik 100 ve 150 TL lik siparişlerinizde kazanacağınız hediye ürünleri direkt sattığınızda o ürünlerin değerini de olduğu gibi kazanmış olursunuz. Bu yüksek kar marjı ile oturduğunuz yerden para kazanmış olacaksınız.

Bununla sınırlı değil elbette. Çok katlı pazarlamadan bahsettik. Arkadaşlarınız ürünleri kullandı, beğendi ve onlar da bu işe girmek istedi. Bu demek oluyorki onlar sizin ulaşamadığınız kişilere de ulaşabilecek. O kişileri kendi referansınızla üye yaptığınızda onların satışları, onların üyelerinin, üyenizin üyesinin üyesinden bile prim kazanırsınız. Şirket o kişileri sisteme kazandırdığınız için her satıştan size farklı üyelik derecelerinde primler kazandırmaya devam eder.

Extra liderlik primleri, araba promosyonları gibi büyük ödüller için de bu işi ilerde tam zamanlı olarak yapmak isteyeceksiniz ve aylık binlerce TL kazanabileceksiniz.

Tüm bunlara hemen ücretsiz üyelikle başlama fırsatını yakalamak için aşağıdaki üye ol butonunu tıklayın.

HEMEN ERSAĞ ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLA

 

 

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :