Anasayfa » Ek İş Haberleri » El Sanatı Meraklılarına EK İŞ

El Sanatı Meraklılarına EK İŞ

el-isi-satisBilindik bir şeydir ki; birçok bayan yaptıkları muhteşem el işi ürünlerini satarak çok güzel gelirler elde edebileceklerinin farkında olmalarına rağmen bu işçilikleri pazarlayabilecek bir yer bulamazlar. Oysa birçok bayan da el yapımı ürünlere gönül vererek hazır ürünleri satın almamaktadır. Bir tek ülkemizde değil tüm dünyada el işi ürünlere oldukça fazla ilgi olduğu görülüyor. El işi ürünleri bu kadar büyük bir pazara sahipken sizler de el yapımı ürünlerinizin satılmasını istemez misiniz?
Sitemiz el işi sektöründeki bu eksikliği fark ederek, el işi üretimi yapan bayanlar ile sadece el yapımı ürünleri kullanan kişileri bir araya getirecek bir platform hazırladı.

Artık herkes el işi yaparak para kazanabilir ve yaptığı bu ürünleri alıcıları ile buluşturabilir. Kendi emeğinizle yaptığınız göz nuru ürünlerinizi kullanıcılarına ulaştırabilmek için tek yapmanız gereken sitemizin iş bul bölümünden marifetlerinizi yazıp yollamanızdır. El sanatı meraklılarının da dükkan dükkan gezerek el işi ürünleri aramasına, bunun için vakit kaybetmesine gerek yoktur. Sizler için de çalışan bul bölümünde bir form hazırladık. Bu formu doldurarak istediğiniz el yapımı ürünlerine en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Böylelikle hem kendi ihtiyaçlarınızı karşılamış hem de ev hanımlara, işsiz bayanlara ve ek gelir arayanlara yardımcı olmuş olursunuz.
Özel tasarım sevdalıları, hediyelik el yapımı ürünler arayanlara tabi beraberinde ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen bayanlara, ek işe ihtiyacı olanlara yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Alternatif işlere bakmak isterseniz, çok sık güncellediğimiz, keyifle okuyabileceğiniz diğer ilanlarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

El sanatı ürünlerinizi kolaylıkla sunabileceğiniz ücretsiz ilan sistemimiz aktif olarak kullanılmaya başladı. Bayanlara İş İlan sistemine http://ilan.bayanlarais.org adresinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz üye olarak hemen ürünlerinizi gönderin, dilediğiniz fiyattan satışa sunun. İnternetin gücü ile yüzlerce müşteri arasından ürünlerinizi kolaylıkla satabilme imkanı ile hemen tanışmak için http://ilan.bayanlarais.org adresini tıklayın.

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Bir yorum

  1. Merhaba,el işi becerim ve yeteneğim oldukça iyidir,bende evimde ek gelir kazanmak istiyorum,katlama,paketleme,kına,nikah şekeri hazırlama vs.yapabilirim,Balıkesir merkezde ikamet ediyorum,ulaşabileceğiniz no 05392354691

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :