bayanlara evde ek iş

Ek İş İlanları

Günden güne gelişen ve değişen dünyada yaşam şartları sürekli değişmektedir. İhtiyaçlar artmaktadır. İnsanlar yaşamlarını sürdürebilmek için çalışmaktadırlar. Çalışma imkanı olmayan ya da gelirlerini artırmak isteyenler ek iş ilanları sayfalarında gezinirler. Bu sayfalarda ilk göze çarpan işler kataloglardan ürün satma işleridir.

Katalog İşi

Teknolojinin günden güne geliştiği günümüzde insanlar birçok ihtiyaçlarını evlerinden ya da iş yerlerinden ayrılmadan karşılamaktadırlar. Bir mağazaya ya da alış- veriş merkezlerine gitmek yerine bir katalogdan ürün seçmek çok daha kolaydır. Tüm ihtiyaçlar için katalog alış- verişleri mümkündür. Belli markalardan bütçeye, zevke göre alış- veriş yapılabilir. Örnek olarak Piaff Networking’in katalog satışı işinden bahsedilebilir. Bu firma kendi ürünlerini satmaktadır. İç giyim firmasıdır. Bu firmanın katalog satışını yapmak için ücretsiz üye olunabilir. Alt üyelerle ya da satışlarla prim alınır.

Ek İş Fikirleri

Ek iş fikirleri katalog işlerinin dışında birçok alternatifle doludur. El işleri yapmak, sanal çiftlik kurmak, fotoğraf çekmek, internet sitesi açmak, evde konserve, reçel, salça yapmak, e- kitap yazmak internette ürün satmak, evde davetiye yapmak, makale yazmak, evde yemek yapmak, yemek kitabı yazmak, anket doldurmak, çeviri yapmak, mail okuyarak, arı yetiştirmek, bal üretmek, evde mum yapmak, evde danışmanlık yapmak, evde yaşam koçluğu yapmak, evde çiçek, aşçılık, terzilik, bitki yetiştiriciliği, tamir yapmak, evde çamaşır yıkamak, evde dikiş nakış yapmak, nikah şekeri yapmak, bebek tokası yapmak, sabun yapmak, takı yapmak, çocuk bakmak, ders vermek, ayakkabı, çanta aksesuarı yapmak…gibi ek işler yapılabilir.

Genellikle ev hanımlarının yapmak isteyebileceği bu işlerle bütçeye bir ek gelir getirilebilir. Ayrıca ek gelirin dışında hobi olarak başlayan bu işler daha sonra gelir kapısına dönüşebilir.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir