Anasayfa » Business » Ek İş Fikirleri
Ek İş Fikirleri

Ek İş Fikirleri

Ek İş Fikirleri

Eğer gelir gider dengenizde sorunlar yaşıyor ve ek gelir ihtiyacı duyuyorsanız, asıl işiniz dışında boş kalan zamanlarınızda yapabileceğiniz ya da çalışmıyorsanız aile bütçenize katkı sağlayabileceğiniz ek iş fikirleri arayışındaysanız günlük 1 ya da 2 saatinizi ayırarak size ek gelir kapısı açacak işler elbette var. Üstelik daha fazla vakit ayırarak daha çok kazanmak da mümkün.

Makale yazarak kazanın

Makale yazarak ek gelir elde etmek çok kolay olmasa da zannettiğiniz kadar da zor değil. Fikriniz olan konularda biraz araştırma yaptıktan sonra, yazım ve imla kurallarına dikkat ederek yazdığınız özgün yazılar size para kazandıracaktır. Bu konuda en gelişmiş panele sahip olan siteyi ziyaret etmeniz, hem ek fikirleri konusunda alternatif olacak, hem de kendinizi ve kaleminizi geliştireceğiniz bir fırsat olacaktır. Yazarlık seviyenize göre yazdığınız makaleler ücretlendirilmekte olup, daha iyi yazdıkça yazarlık seviyenizde, kazancınızda artacaktır.

E-Kitap yazın

Kaleminize güveniyorsanız pasif gelir elde edeceğiniz işlerin başında kitap yazmak geliyor. 700 sayfalık bir roman yazmaktan bahsetmiyoruz elbette. Yazabiliyorsanız ne ala ama o seviyede değilim diyorsanız hikaye kitapları, yemek kitapları ya da güzellik tüyoları gibi nispeten daha kolay yazılabilen türde yazarak para kazanabilirsiniz. Amazon gibi global bir internet sitesinde e-kitabınız satılırken geliriniz banka hesabınıza yatar.

Anket doldurun

İnternet başında geçirilen zamanlarda anket doldurarak para kazanmak son derece keyifli olacaktır. Ek iş fikirleri içinde belki en az kazandıran fikir ancak bir o kadar kolay. Dikkat edilmesi gereken sadece verilen cevapların samimi olmasıdır. Firmalar hazırladıkları anketlerde cevaplarınızın geçiştirme mi yoksa samimi mi olduğunu ters köşe sorularla kolaylıkla ayırt ediyorlar. Fazla zamanımı almasın, az da olsa bir gelir olsun diyorsanız internetten yapacağınız ufak bir araştırma ile anket şirketlerine ulaşarak işe koyulabilirsiniz. İş kurmak ve para kazanmak için iş fikirleri https://www.myfikirler.org/category/is-fikirleri-ve-girisimcilik adresini mutlaka incelemenizi öneririm.

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :