EK İŞ ARIYORUM NASIL BULURUM ?

Genelde insanların gözünde bazı şeyler çok büyür. İş bulmak çok zor gibi geliyor. Halbuki azimli olan bir insanın bulamayacağı şey yoktur. Doğru söylemek gerekirse ülkemizde iş bulmak gerçekten de kolay değildir.  Ev hanımlarından tutup öğrencilere kadar bir çok insan boş vakitlerini doldurmak istiyorlar. Çünkü günümüzde giderlerin fazla olmasından dolayı insanlar bu tür girişimlere giriyorlar. Bazı insanlarda boş durmaktan hoşlanmıyor. Onlar için hem hobi hem de para kazanma fırsatıdır.

Ek işi evinizde yapmak istiyorsanız bunun çeşitli yolları vardır. Elbiselere boncuk işleme,  kutu katlama , evde kalem montajı , nikah şekeri işi , evde kına paketleme işi , evde saç tokası işi , sabun yapımı işi ,evde takı işi gibi yapılabilecek daha bir çok iş vardır. Evde ek iş yapmanın en büyük avantajı da yaptığınız iş için hiç bir sermaye ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. Kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz. Çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Evde yapılan işin kolaylığı olduğu gibi evin kirlenmesine de neden olmaktadır.

Ek iş sadece evde değil de başka yerlerde  part time olarak çalışabilirsiniz. Özellikle öğrencilerin okumakta zorlandığı şu dönemde böyle işlere ihtiyaç olabiliyor. Herkes yarı zamanlı işe sıcak bakmıyor elbette. Ama hafta sonları sadece çalıştıran yerler olabiliyor. Ya da okul çıkışlarında öğrencilere iş veren yerler olabiliyor. Zaten bir işi olan insanlar da 2. bir iş arıyorlar. Çocuklarını daha iyi bir ortamda yetiştirmek isteyen aileler bu gibi işlere başvurabiliyorlar. Çevreniz de araştırdığınız zaman kendinize göre bir iş bulabilirsiniz. Yaptığınız işi sevmeniz de sizin için çok önemli. Zevk alarak yaparsınız size işkence gibi gelmez ve işinizi titizlikle yapmış olursunuz. Ek iş yapmak dünyada en çok tercih edilen aktivitedir. Türkiye’de son zamanlarda bu akıma kapılmış ev hanımlarına oldukça iyi bir mecra olmuştur. En çok şikayetçi olduğu konu “evde boş” kalmaktır ev hanımlarının.. Bunu gidermek için evde ek iş imkanı sunan pek çok firma mevcut. Bunlara ulaşabilmek için bizi takip etmeniz gerekiyor.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir