ek iş

Ek Gelir Getiren İşler

Birçok kişinin aylık kazancı ailesine ve kendisine yetersiz gelmektedir. İnsanlar yapmak istediklerini yapamıyorlar. Bu nedenle de aileler arasında sürekli gerginlik yaşanmaktadır. Bu yüzden birçok kişi ek gelir getiren işlerde çalışmak zorunda kalmaktadırlar ek gelir getiren işler nelerdir ;

Piaff Networking Katalog Satışı​

Günümüzde artık katalog satışları çok popüler bir ek getiren işlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Piaff Networking şirketi de bu katalog satışı üzerinde iş ilanları veren bir sitedir. Paranızı günü gününe verir, rahat ettirir ve aile bütçenize güzel bir gelir sunmaktadır. ​​​​​​

Sanal Asistanlık Yapmak

Günümüzde bu iş yayılmaya başlamış durumda artık yöneticilerin yanında dolaşan asistanlar yok online olan ve mesaj olarak konuşan ve yazışan bir asistanlık işidir. Yani evinizde oturarak bilgisayar veya telefon yardımı ilen yöneticinize yardımcı olarak para kazanmış olmaktasınız.  

[the_ad_placement id=”icerik”]

Boya – Badana yapmak

Birçok kişi evini yılda 2 kez boyatmaktadır.  Bütün evi boyamak zor bir iştir,  deneyim gerektirmektedir fakat herkes yapabilmektedir. Ve bu sayede aile bütçenize önemli bir katkı sağlamaktadır. Bu badana işleri elbette ustalık istemektedir ama ilk başta zorlanırsınız sonralarında boya yapa yapa deneyim kazanarak ustalaşmış olursunuz.

Editörlük ve Blog Yazarlığı Yapmak

Birçok kişi açtığı blog sayfası veya başka blog sayfaları için yazdığı yazılar sayesinde her ay güzel bir gelir elde etmektedirler. Bu iş için sadece gerekenler dil bilgisinin olması ve yazım, imla kurallarını bilmeniz gerekmektedir.  freelance olarak çalışabilir istediğiniz web siteleri için içerik üretebilirsiniz.

Yatırım Dünyasını Keşfedin

Borsa’ya para yatırma işlemine birçok kişi karşı çıkmaktadır. Fakat öğrenildiği zaman müthiş gelir kaynaklarından bir tanesidir. Borsayı bilmiyor iseniz tek yapmanız gereken ücretsiz veya ücretli borsa eğitimleri almaktır.

Ev veya Ofislerde Temizlik Yapmak

Temizlik işleri insanlar tarafından hiç ilgi görmeyen gelir kaynaklarından bir tanesidir. Bu işte düzenli olarak sabahları ofislerin tozunu alırsınız, yerleri silersiniz, süpürürsünüz ve yapacağınız işi bitirmiş olursunuz. Bu temizlik işi sayesinde de her ay güzel bir gelir kazanabilirsiniz.

Profesyonel Makyaj yapmak

Günümüzde en çok ilgi gören işlerden bir tanesidir. Eskiden gelin makyajını kuaföre yaptırmaktadır fakat günümüzde saçını kuaförde makyajını ise makyözlere yaptırmaktadır. Bu iş sayesinde aylık çok iyi miktarlar elde edebilirsiniz.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

One thought on “Ek Gelir Getiren İşler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir