Anasayfa » ANKET DOLDURMA » Ben Derim Ki – Anket Doldurarak Para Kazan!

Ben Derim Ki – Anket Doldurarak Para Kazan!

anket-doldurarak-para-kazanmak-233x300Anket doldurarak para kazanmak isteyenler için  bir Türk kamuoyu araştırma sitesi olan BENDERİMKİ anket doldurarak para kazanma sistemini inceleyelim…

 

Bayanlara iş organizasyonu olarak sizin talepleriniz doğrultusunda bir çok farklı iş imkanı araştırmaktayız. Bununla birlikte evde internetten anket doldurarak p ara kazanmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Biz de bazı anket sistemlerini zaman zaman sitemizde yayınlamaktayız. Bugün, size Benderim ki Anket Doldurarak Para Kazanma sistemini tanıtacağız…

 

  Nasıl Kazanırım?

Anket platformumuzun nasıl çalıştığını iki başlık altında toplayabiliriz:

Üyelik başvurusu yapılması
Anketlerin e-posta aracılığı ile takip edilmesi

1. Üyelik başvurusu yapılması

Ben derim ki… platformunun sunduğu fırsatlardan faydalanmak için üyelik şarttır. Üyelik başvuru formu doldurulurken sizden bir takım bilgiler istenecektir. Bu bilgiler, yalnızca bireyi gerçek kişi olarak tanımlayabilmek ve üyelik sonrası sistemin kendi içinde işleyişi için kullanılacaktır. Her kişi siteye yalnızca bir kere kayıt olabileceği için bu bilgilerin doğru verilmesi oldukça önemlidir.

Üyelik başvuru formunu gönderdikten sonra, aktivasyon işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Aktivasyonun tamamlanması için izlenmesi gereken adımlar şunlardır:

Kayıt esnasında kullandığınız eposta adresine aktivasyon linki gönderilecektir.
Aktivasyon linkine tıkladığınızda, sitemizde size özel bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada, kayıt esnasında verdiğiniz telefon numaranızı görebilirsiniz.
Telefonunuza, aktivasyon SMS’i göndermeniz gerekmektedir. Bu SMS ücretsizdir.
Gelen SMS içindeki kodu, yine bu sayfada girmeniz gerekmektedir.
Aktivasyonu tamamladıktan sonra siteye giriş yapmanız ve profilinizdeki kişisel bilgileri güncellemeniz oldukça önemlidir. Çünkü anketlere katılacak kişiler profil bilgilerine göre belirlenmektedir.

Üye ol

2. Anketlerin e-posta aracılığı ile takip edilmesi

Anketlere katılım ancak e-posta ile gönderilen, kişiye özel link aracılığıyla mümkün olmaktadır. Bu nedenle, kayıt esnasında verdiğiniz e-posta adresini zaman zaman kontrol etmelisiniz. Profil bilgilerinize uygun bir anket sisteme girildiğinde, otomatik olarak e-posta aracılığı ile bilgilendirileceksiniz. E-postada verilen link ile siteye yönlendirilecek ve giriş yapmanız gerekecektir. Üyelerin güvenliğini sağlamak ve sahte epostalardan korumak amacıyla açılan sayfada seçtiğiniz güvenlik resmi gösterilmektedir. Yalnızca güvenlik resmi doğru olduğunda, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmelisiniz. Aksi takdirde sayfa hemen kapatılmalı ve durum bize iletilmelidir. Siteye başarılı bir şekilde giriş yaptığınızda anket sorularını yanıtlar ve gönderebilirsiniz.

Ankete katılanların bir bölümü telefonla aranarak verdikleri cevaplar kontrol edilecektir. Katılımcının verdiği cevapların tutarsız olduğu tespit edildiği takdirde ilgili ankete katılımı iptal edilecektir ve bu ankete ilişkin herhangi bir kazanımı olmayacaktır.

Cevapların kontrol edilme aşaması da tamamlandıktan sonra araştırmaya katılan kişiler araştırma için belirlenmiş olan miktarda Akçe kazanacaktır.

 

NEDEN BEN DERİM Kİ?

Sizinle ilgili anketlere katılabilir ve gelişmelere yön verebilirsiniz. Böylelikle hem ürünlerin ve konuların şekillenmesini sağlarsınız hem de para kazanabilirsiniz.

Birçok avantajdan sadece birkaçı:

Esnek zamanlama: Belli bir zamanda siteye girmek ve anketlere katılmak zorunda değilsiniz. Hafta boyunca ne zaman sizin için en uygunsa o zaman gelin ve fikirlerinizi paylaşın. Zamana bağımlı kalmayın
Her yerden ulaşım: Herhangi bir mekana bağımlı değilsiniz. İnternete ulaşabildiğiniz her yerde Ben derim ki… diyebilirsiniz. İnternete erişebiliyorsanız Ben derim ki’ye de erişebilirsiniz
Sizinle ilgili araştırmalara yön verebilme: Sizi anlamak ve size yönelik en uygun sonuçları ortaya koymak için yapılan araştırmalara katılabilirsiniz. Böylelikle olayların istekleriniz doğrultusunda gelişmesini sağlayabilirsiniz. Sizinle ilgili araştırmalar
Maddi kazanım: Sadece olayları şekillendirmekle kalmıyorsunuz. Aynı zamanda maddi kazanımlar da elde ediyorsunuz. Katıldığınız araştırmalardan kazandığınız Akçeleri daha sonra paraya dönüştürerek banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Akçe Nedir?

Akçe, Ben derim ki platformunda katıldığınız araştırmalar sonucunda elde ettiğiniz kazancı gösteren birimdir. Her araştırmaya katılım sonucunda o araştırmaya ilişkin belirlenmiş miktarda Akçe kazanılır. Bu Akçeler üyenin hesabında birikir. Belli bir miktar Akçe olduğunda, üye bu Akçeleri karşılığına denk gelen TL (Türk Lirası) miktarına çevirerek kendisine ait banka hesabına aktarabilir.

Akçe değişimi hesaplaması: Bu hesaplama bir Akçenin kaç TL’ye karşılık geldiğini göstermektedir. Hesaplamaların kolay ve açıkça anlaşılabilir olmasını sağlamak için 100 Akçe karşılığı bir TL olarak belirlenmiştir.

Sitedeki hesabınızda Akçe’leriniz küsuratlı olarak gösterilmektedir. Virgülden sonraki rakamlar küsurat kısmıdır. Örneğin 1000,00 Akçe varsa hesabınızda, bu 10 TL’ye karşılık gelmektedir.

 

uye

 

 

 

HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

 

Kendi adıma konuşacak olursam anket doldurarak para kazanma sistemini çok fazla önermiyorum. Çünkü anket doldurarak sadece harçlık denecek paralar kazanabilirsiniz. Eğer aradığınız bir ek iş ise BURAYI tıklayarak detaylı ve en kaliteli para kazanma tekniği yazımızı okumalısınız…

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

4 yorum

  1. Ayşe Yılmaz Erdoğdu

    Hanımların dikkatine, evet bayanlar evde boş zamanlarınızda ev ekonomisine ufak katkı sağlayabilirsiniz. ben kendimin ve çocuklarımın kontürlerini benderimki.com üzerinden karşılıyorum. bir keresinde de hepsiburada.com üzerinden hediye çeki alarak hediye çeki sayesinde askılık seti almıştır. sizde güvenebilir ve kazanabilirsiniz.

  2. Uzun zaman önce bu anket sitesine üye oldum ve düzenli olarak da gelir sağlıyorum. Boş vaktini değerlendirip evde para kazanmak isteyenlere tavsiye ederim. Şimdiye kadar ödemelerde de hiçbir sorun yaşamadım. Güvenilir bir site.

  3. Merhaba,
    Ben birkaç senedir takip ediyorum bu siteyi. Az az kazandırıyor. Ödeme istediğimde sorun yaşamadım. Arada kampanyalar da yapıyorlar. Mesela üye davet et kazan gibi. Bir de bu ara şu kampanya var, yeni üyelere kazandıran: http://www.benderimki.com/katil_kazan_kampanyasi.aspx

  4. bu anketler doldurarak para kazanan biri varsa lütfen cevap verin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :