Anasayfa » ANKET DOLDURMA » Anketörlük Yaparak Para Kazan

Anketörlük Yaparak Para Kazan

anketorÜrünleri ve hizmetleri hakkında pazar araştırması yaptırmak isteyen firmalar, ancak şirketleri ile anlaşarak anketör bulmalarını istiyorlar. Bu çalışmanın sonucunda da anketörlere minnettarlıklarını gösterebilmek için belirli ücretler ya da hediye çekleri sunuyorlar. Sizde bu şirketlerde anketörlük yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve kolay işlemler ile kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl mı? Öncelikle çalışmak istediğiniz anket şirketinin formunu doldurarak üyeliğinizi başlatmanız gerekiyor.

 

Aylık alabileceğiniz davetiye sayısı ile ilgili olarak bir kesinlik yoktur. Çünkü firmalar pazar araştırmasına belirli zaman dilimlerinde ihtiyaç duyabilirler. Ayrıca firmaların ürünleri ve hizmetleri farklı farklı yaş ve cinsiyet gruplarına hitap edebilir. Bu nedenle ürünlerin hitap ettiği gruptaki anketörler daha çok davetiye alır. Mesela kozmetik ürünleri satan bir şirketin müşteri kitlesi bellidir, bayanlar! Bu şirketin sorularını bayan anketörler yanıltlamalı ki daha doğru cevaplar alınabilsin. Ya da araba üretici olan bir firma müşteri memnuniyetine yönelik bir çalışma yapıyorsa arabası olan anketörlere davetiye gönderir. Bu nedenle aylık davetiye sayınız çok değişkenlik gösterebilir.

Anket işinden çok yüksek bir maaş elde edemezsiniz ancak ufak tefek harcamalarınızı karşılayabilirsiniz. Yani tamamen ek iş olarak hayatınıza dahil edebilir, vakit buldukça tarafınıza gönderilen anketleri doldurabilirsiniz. Katıldığınız anketlerin karşılığı olan puanlar hanenize işlenir. Hanenizde toplanan puanları nakit paraya dönüştürerek çekebilir ve gönlünüzce harcayabilirsiniz. Ya da puanınızın karşılığı olarak hediye çeklerinden kullanabilirsiniz. Hem anketlere katılmayı seviyorsanız hem de ek iş arıyorsanız, anketörlük yaparak para kazanabilirsiniz.

 

 

 

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

2 yorum

  1. öok acil paraya ihtiyacım var

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :