En Yeni Ek İşler
Anasayfa » ANKET DOLDURMA » Anket Doldurarak Para Kazandıran Site

Anket Doldurarak Para Kazandıran Site

Yıllardır benim de para kazandığım, anket doldurarak, facebook paylaşımı yaparak, mailime gelen reklama tıklayarak kazandığım kaliteli anket firması Napolyon ile siz de hemen kazanmaya başlayın.

Napolyon Nedir?

Eskiden internet bu kadar etkin kullanılmıyordu. Ama günümüzde insanların hemen hepsi birçok işini internetten halleder oldu. Buna alışveriş alışkanlıkları ve iletişim de dahil. Anket yaptırmak bir firmanın Ar-Ge bölümü için olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Çünkü anketler sonucu çıkartılan raporlarla şirketin stratejilerine karar verilir. Eskiden dışardan kağıt ile anketler yapılırken günümüzde bu kitle hem daha da büyütüldü hem de daha da hızlandırıldı. Bunu sağlayan internet üzerinde birçok anket firması kuruldu. Bunlardan biri olan napolyon, firmalar ile bu konuda anlaşarak size kolay bir kazanç kapısı sunuyor. yani siz anket yaptıracak firmaları bulmanıza gerek kalmadan napolyon sizin için buluyor. Anlaşılan kişi başı fiyatın bir kısmını kendisi alıp büyük bir kısmını da size ödüyor. Anketin uzunluğuna göre elbette kazancınız değişiyor. 100TL ödeme eşiğine geldiğinizde ise kolaylıkla banka hesabınıza paranızı çekebiliyorsunuz.

ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

kultur-mini-anketSadece anket doldurarak mı? Elbette napolyon bununla sınırlı kalmıyor. İnternet büyük bir hazine. İnsanlar özellikle facebook gibi sosyal paylaşım ortamlarında birbirinin paylaştıklarına bakıyor. Kimi zaman bir ürün paylaşırsınız ve o ürüne ihtiyacı olan kişinin bu ilgisini çeker. Yani bir çeşit reklam. O halde napolyon neden bunu kullanmayalım dedi ve sistemine reklam paylaşımlarını da ekledi. Siz reklam verecek siteyi aramanıza gerek kalmadan napolyon bu reklam linklerini sizin mailinize gönderiyor. Sizin yapmanız gereken tek şey paylaş butonuna basmak. Bu kadar basit.

Sadece facebook mu? Elbette hayır. Genel manada düşününce siz de ben de birer müşteriyiz. O halde direkt size ulaşmak isteyenler? Sonuçta kaliteli bir anket firmasında eğitim durumunuza kadar birçok bilgi barındırılır. Bu bilgiler ışığında örneğin çok seyahat eden biriyseniz bir uçak ajansı sizi etkileyecek kampanyalardan haberdar etmek ister. Bu durumda size mail gelir, siz sadece o maili açtığınızda bile para kazanmış olursunuz. Düşünsenize biri geliyor, senin ilgileneceğin bir indirim söyleyeceğim ama önce al şu parayı diyor. Dışarda olsa şaşırırsınız ama internette bu artık mümkün.

SEN DE HEMEN NAPOLYON ÜYESİ OL, KAZANMAYA BAŞLA!

Napolyon’a üye olduğunuzda yapmanız gereken ilk işlem tüm bilgileri doğru olarak girmektir. Çünkü anketler kişisel özelliklere göre seçilir. Bir çikolata anketi çikolata sevmeyen birine gönderilse ne kadar geçerli olurki? Bu yüzden milyonlarca kişiden oluşan bu ailede tüm anketler kişilerin ilgisini çekecek yönde gönderilir. Üstelik bu bilgilerinizi girdiğinizde bile sistemden anında 9TL kazanmış oluyorsunuz. Yani ilk anketiniz kendinizle ilgili diyebiliriz.

Bu işi çok sevdin ve arkadaşlarını da mı davet etmek istiyorsun. Acele etme, çünkü arkadaşların da sana kazandırabilir. Sistemdeki referans linkini kullanarak arkadaşlarını davet edersen üye olan her arkadaşın için napolyon sana kazandırmaya devam eder. Zaman zaman yapılan kampanyalarla tablet, bilgisayar gibi ürünler kazanmak da cabası. Hem eğlenceli, hem kazançlı bu sistemde sen de yerini almak istiyorsan, ücretsiz üyelik için aşağıdaki butonu tıkla.

uye_ol

Bir yorum

 1. ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK

  İnternetten para kazanmak denilince aslında bu sorunun cevabı olabilecek birçok seçenek var diyebiliriz.Bu gün ülkemizde de farklı yollardan internetten ek gelir elde eden hatta tam zamanlı olarak çalışarak internet üzerinden para kazanıp geçimini sağlayan pek çok kişinin olduğunu biliyoruz.Aslında dünyada, özellikle de batıda bu iş 10 seneden fazla zamandan beri birçok kişinin para kazandığı bir sektör olarak yerini çoktan almıştı.Ülkemizde de son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan internetten para kazanma fikri insanları bu yönde araştırmalar yapmaya itmektedir.Bu yöntemlerin bazıları bir süre çabalayıp bilgi birikimi kazanmayı gerektirirken bazısı ise sadece bir miktar ön araştırma yapıp günde birkaç saatini o işe ayırarak bazı rütinleri tekrar etmeyle bile yapılabiliyor.Bu tip bir kazanç modeline örnek vermek gerekirse anket doldurmak buna verilebilecek en bariz örnek olacaktır.

  Ancak anket doldurarak para kazanmak meselesi biraz spekülatif tartışmalara konu olmaktadır.Anket doldurarak para kazanmanın mümkün olmayacağını savunan pek çok kişi vardır.İnternette biraz araştırdığınız zaman anket doldurarak para kazanmanın mümkün olamayacağı, hiçkimsenin bazı sorulara cevap verdik diye kimseye ödeme yapmayacağı, bunun tam anlamıyla aptallık olduğu gibi yorumlar yapıldığını göreceksiniz.Bu gibi yorumların yapılmasına sebep olan sebeplerden biri bu konuda tam anlamı ile doğru bilgi sahibi olunmaması ve anket doldurarak para kazanma isteğini kimi kötü niyetli ve amatör kişilerin istismar etmesidir.

  Firmalar Anket Dolduranlara Niçin Para Öder

  Büyük şirketler ürettikleri ürünler veya sundukları hizmetlerin kalite standartlarını yükseltmek için anket yolu ile insanlardan fikir alırlar.Bu sayede tüketicilerin memnuniyet seviyesini ölçmüş ve tüketim dinamikleri ve buna etki eden faktörler hakkında bilgi sahibi olarak yeni stratejiler geliştirmiş olurlar.Eskiden bu anketler anketörler aracılığı ile insanlara doldurtularak düzenlenirken günümüzde ise internetin sunduğu imkanlardan yararlanarak anketörlere para ödenmeksizin ve de diğer masraflardan da kurtularak tüketicinin direkt kendisine internet ağı üzerinden doldurtma yoluna gidilmiştir.Bu sayede anketörlere ödenen ücret ve onların yemek yol vs. gibi masraflarından da kurtulmuşlardır.Bu gibi ödeme kalemlerine ayrılan araştırma giderlerinin çok daha azını internetten tüketicilere anket başına ödemeye ayırarak bu işi hem daha ucuza getirmiş hemde bu işi internetten online yürüterek daha hızlı ve verimli hale getirmişlerdir. Herşey buraya kadar tamamdır ancak internette doldurmamız için sunulan bütün anketlerden ödeme alabilirmiyiz sorusunu sormakta fayda var.Elbette az önce de bahsettiğim gibi bu işi istismar eden kişi yada firmalar olduğu gibi kurumsal olarak çalışan ve ciddi, dürüst bir şekilde bu işi yürüten bir çok firma/aracı kuruluş vardır.
  Peki bunlardan hangileri dürüst hangileri değil nasıl ayırabiliriz.Dolandırıcılık niyeti ile sizden anket doldurmanızı buna karşılık da size ödeme yapacağını iddaa eden kişi yada siteler sizden üyelik ücreti ve benzeri adlar altında para talep ederler.Halbuki ciddi anket siteleri yada firmalar sizden asla bir para talep etmez.Tam aksine bu anketleri özenli ve samimi bir şekilde doldurmanız halinde size onlar ödeme yaparlar.Sizden ne ad altında olursa olsun anket doldurmadan önce ödeme isteyen hiçbir firma yada anket sitesine itibar etmemeniz konusunda sizleri ısrarla uyarmak istiyorum.Aldatıcı kişi yada siteleri ayırt etmenin diğer bir yolu da bu kişilerin anket dolduran kişilere yapılacak olan minimum ödeme alt limitini çok yüksek tutmalarıdır.Mesela 100 lira ve üzeri gibi alt sınır ödeme limitleri tek bir anket sunucusu site için ulaşılması çok yüksek bir limittir.Muhtemelen bu ödeme alt limitine ulaşamadan anket doldurmaktan sıkılacak ve bir miktar anket doldurduktan sonra anket doldurmayı bırakarak doldurduğunuz anketlerin ücretini alamadan bu siyteyi bırakacaksınız.Bunu daha önceden bilen dolandırıcı kişiler alt ödeme limitini yüksek tutarlar ve sizi bu şekilde oyalamış olurlar.Bir diğer yöntemleri de çok uzun olan üyelik sözleşmelerinin bir yerine (çoğunlukla uzun olmalarından dolayı okumayız) ödeme yapmayacakları yada isterlerse ödeme yapmama haklarının saklı/tercihli olabileceği anlamına gelen madde koymalarıdır.
  Dolandırıcı olmayan ve üyelerine düzgün ödeme yapanlar hangileridir:
  Aslında dünyada ve ülkemizde dürüst çalışan pek çok anket sitesi vardır.Bunlar üyelerine düzenli olarak ödeme yaparlar.Bunların hangileri olduğu konusunda uzun süre araştırma yapıp zaman kaybetmemek ve dürüst ve profesyonel çalışan ödemeleri düzenli olarak yapan anket kuruluşlarını toplu halde bularak anketlerini ne şekilde nelere dikkat ederek dolduracağınız konusunda önceden bilgi sahibi olmak istiyorsanız Anket Listesi Eğitim Kitabı http://www.xticaret.com/xticaret/?680_85142 edinmenizi öneririm.Peki bu bir dolandırıcılık değilmi şimdi diye soranlarınızı duyar gibiyim.Cevabım kesinlikle değil olacak.Çünkü anket doldurmanında bilinmesi gereken bazı püf noktaları var emin olun.Anket gönderen firmaların anketleri doldurmadan önce sizin bu anketi doldurmak için doğru kişi olup olmadığınızı anlamak için yönelttiği bir takım ön sorular oluyor.Eğer bunlara önceden belirlenmiş cevapları sizden alamazlar ise anketin size uygun olmadığı cevabını vererek doldurmanıza izin verilmiyor.Bu gibi püf noktaları öğrenmek ve anket başına ödenen ücretin genellikle birkaç dolar olmasından dolayı size anket göndermesi için birçok anket firmasına ihtiyaç duyacağınız için önceden araştırma yapan profesyonel kişilerin emek verip hazırladığı anket listelerine sahip olmanız bu iş için gereklidir.Bir diğer sebepte her anket firması size ayda bir kaç anketten fazla göndermezler.Bu sebeple tatmin edici gelir elde edebilmek için dürüst ve saygın birçok anket sitesine ihtiyaç duymanız kaçınılmaz olacaktır.Ama ben birşekilde bu firmaları kendim bulur derler toplar o şekilde çalışırım derseniz tabiki de bu imkansız değildir.Ancak böyle bir yol izlemek hiç de kolay olmayacaktır.Buna da hazırlıklı olmanızda fayda var derim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :