Anasayfa » ANKET DOLDURMA » Anket Doldur, Oyun Oyna, Alışveriş Yap Para Kazan!

Anket Doldur, Oyun Oyna, Alışveriş Yap Para Kazan!

Tek platform üzerinden; anket doldurarak, reklam tıklayarak, oyun oynayarak, hatta markafoni, gittigidiyor, çiçeksepeti gibi birçok alışveriş sitesinden alışveriş yaptığınızda bile para kazanabileceğiniz fikrine ne dersiniz?

Qassa ile yaptığınız her işlem size para kazandıracak. İster anket doldurarak para kazanın, ister reklam tıklayarak, ister oyun oynayarak, ister alışveriş yaparak, ister üye yaparak. Hatta sisteme üye olduktan sonra profil bilgilerinizi doldurduğunuz anda kazanmaya başladığınızı göreceksiniz. Sisteme yaptığınız her üyeden 3TL kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

HEMEN ÜYE OL!

 

Qassa sistemini tanıyalım…

Öncelikle üye olduktan sonra ilk yapmanız gereken işlem profil bilgilerinizi doldurmak. Çünkü bu profil bilgilerinize göre anket alacaksınız ve reklam tıklayabileceksiniz.

Aşağıdaki resimde kırmızı ok ile profil bilgilerim bölümü gösterilmiştir. Bu bölümü tıklayın ve açılan sayfadaki tüm profil bilgilerinizi doldurun.

qassa1

Tüm kategorilerdeki profil bilgilerinizi doldurduktan sonra her kategoriden 5000puan kazanacaksınız. Bu da aşağıdaki resimde gösterildi.

qassa2

 

Tüm profil bilgilerinizi doldurduktan sonra artık mailinize hergün reklam linkleri ve anketler gelmeye başlayacak. Ayrıca sistemdeki oyunları oynayarak da para kazanabilirsiniz. Sisteme üye tavsiye ederek de yine para kazanabilirsiniz.

Bu sistem ile birçok alışveriş sitesinden indirim kazandığıınız gibi (indirim kuponları bölümünde) bu alışveriş sitelerinden alışveriş yaptıkça da puan kazanacaksınız…

Sistemde 15TL lik limite ulaştığınızda ödeme alabileceksiniz.

 

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL

 

 

 

 

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Bir yorum

  1. anket doldurarak bende para kazanmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :