Anasayfa » NETWORK MARKETİNG » Amway Üyelik

Amway Üyelik

Network Marketing sektörünün devi Amway üyelik işlemleri artık ücretsiz. Amway’e üye olmak için bir kaç adımdan oluşan işlemleri tamamlamanız gerekiyor. Ama önce AMWAY işinden ve Neden Amway sorularına kısa cevaplar verelim…

Network Marketing, insanların birebir tavsiyesinin ve birlikte çalışmanın sonucu, her meslek ve her eğitim seviyesindeki insanların yapabileceği bir iş koludur. Dünyanın dört yanındaki insanlar bu iş sayesinde aile bütçelerine katkıda bulunabiliyor, hatta kendi işinin sahibi olarak yüksek gelirler elde edebiliyor. Amway bu yolda yüksek gelir sahibi olmak isteyenler için profesyonel bir hizmet sunuyor. Amway işinin sınırsız kademede sınırsız kazandırması ise bir başka güzelliği. Tüm network marketing listelerinde 50 yıldır birinci sırada olmasının sebebi ise, bu işi açık olarak en iyi yapmasından, kalitesini asla bozmamasından ileri geliyor.

Elbette bu kadar kaliteli bir firma tüm yasal kurallara da uymak zorundadır. Her zaman en iyilerin çekemeyeni olduğu gibi Amway’in de çekemeyenleri olması çok normal. Bununla birlikte Amway üyelik işlemi bir çok firmanınkine göre yasal kuralları en ince ayrıntısına kadar yapmakta… Bu yolda kalitesini de kaybetmeden çalışmakta. Tüm bunlar bir araya geldiğinde amway üyelik işlemi için 3 adet kurala dikkat edilmesi gerekmektedir.

1- Online Kayıt: Amway network marketing sisteminde bir sponsorunuzun olması çok önemlidir, hatta zorunludur. Sponsor nereden bulacağım diye üzülmeyin. Birazdan vereceğim linke tıkladığınızda zaten sistem beni sponsorunuz olarak atayacaktır. Bu yolda tüm sorularınızı bana sorabileceksiniz.

2- Online başvurudan sonra başvuru formunun çıktısını alıp Amway Türkiye’ye gönderme: Amway kaydınızın tamamlanması için 30 gün içinde başvuru formunuzun çıktısını alıp imza bölümünü imzaladıktan sonra Amway Türkiye’ye göndermeniz gerek. Bu yasal gerekliliği bir çok firma göz ardı etse bile Amway gibi kaliteli bir firma tüm yasal zorunlulukları yerine getirmek mecburiyetinde. Çünkü yarın birgün bu işten ciddi paralar kazanırsanız Amway’in sizin adınıza stopaj vergisi gibi vergilelendirmeleri ödemesi gerekmekte. Başvuru formu ile ilgili sorularınızı sponsorunuzu arayarak sorabilirsiniz.

3- 10 gün içinde ilk alışverişinizi yapmalısınız: Amway, bir arkadaşa bakmıştım deyip de kuru kalabalık yapan üyelikleri istemez. Bu iş madem tavsiye üzerine kurulu, o halde bazı ürünlerimizi bir an önce deneyerek işe ilk adımı atın demektedir. Alış fiyatından alacağınız bu kaliteli ürünleri 10 gün içerisinde alıp işe ilk adımı atmanız gerekmektedir. İlk olarak hangi ürünleri denemeliyim diyorsanız da sponsorunuz size yardımcı olacaktır.

 

Amway iş planı, en özgün ve en çok kazandırma usulüne dayanırken, ilk girenin değil, en çok çalışanın daha fazla kazanması prensibi ile çalışır. Bu yüzden Amway’de üyelik derecesi sistemi vardır. Merak etmeyin, bu kolay sistemi amway rehberi sayesinde birkaç gün içinde kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Amway hem ürünler noktasında, hem sistem noktasında size her zaman destek sağlamaktadır. Video eğitimler, online seminerler ve çok daha fazlası için vakit kaybetmeden Amway üyesi olun.

AMWAY ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

AMWAY ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :