Anasayfa » EVDE ÇALIŞARAK KAZAN » Alış Veriş Yaparak Nasıl Para Kazanılır?
Alış Veriş Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Alış Veriş Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Alış veriş yapmak hepimizin vazgeçilmezi. Özellikle internetten alışveriş yapmak hem zaman bakımından hem de daha uygun fiyatlara ürünler bulmak bakımından hepimizin temel ihtiyacı haline geldi. Peki internetten yaptığınız alışverişler size para kazandırabilir mi?

Ek iş aramalarında genellikle evde yapılacak ek işler arasında makale yazarlığı, internetten satış, anket doldurma, nikah şekeri paketleme gibi işler ile karşılaşırsınız. Şimdi birisi gelip daha önce duymadığınız bir şekilde hem alışveriş yap hem kazan dediğinde aklınızda soru işaretleri olması oldukça doğal. Ancak burada kavramları karıştırmamak gerekiyor. Bahsedeceğimiz internetten para kazanma yöntemi sizin için bir ek iş niteliğinde değil; zaten yapmış olduğunuz alışverişlerinizin bir kısmının size geri ödenmesi ile ilgili. Bunun için ekstra bir işlem yapmanıza, ya da aylık bir ek ücret ödmenize de gerek yok. Yalnızca biraz sonra bahsedeceğim sistem ile alışveriş sitesine gittiğinizde ek bonus kazanacaksınız, ödeme eşiğine ulaştığında da dilerseniz banka hesabınıza talep oluşturabileceksiniz.

Artıway sistemi bir çok marka ile anlaşmalı bir web sitesi. Artıway sistemine ücretsiz üye olduktan sonra internetten yapacağınız alışverişlerde (hepsiburada, trendyol, aliexpress, d&r, n11 gibi büyük web siteleri dahil) anlaşmaya göre farklı oranlarda bonus kazandıracak. Bayanlara İş web sitesi olarak bizim de bizzat denemiş olduğumuz ve uzun süredir kullandığımız bu sistemi güvenli sistemler arasında yayınlamaktayız.

NASIL KAZANACAĞIM?

Artıway sistemine bizim referansımızla üyeliğinizi oluşturmanız durumunda 10TL hoşgeldin bonusu kazanacaksınız. Bu adımdan sonra aşağıdaki resimdeki gibi sol menüdeki ara bölümünden mağaza ismini arayabilir; ya da mağazalar bölümünden tüm mağazaları görebilirsiniz.

Hemen ardından ilgili mağaza detaylarına ulaşacaksınız. Altında mağazayı açmanız için bir buton olacak. Bu butonu mağazanın artıway ile referans linki olarak düşünebilirsiniz. Tıklayarak mağazaya ulaştığınızda ve alışverişinizi tamamladığınızda değerlendirilmek üzere bonusunuz bekletilecek. Ortalama 1-2 hafta içinde artıway hesabınıza bonusunuz yansıtılmış olacak. Ödeme eşiğine (30TL) ulaştığınızda ise dilediğiniz gibi harcayabileceksiniz…

Devir tasarruf devriyse internet alışverişlerinizde ek bonus indirimlerinden de faydalanmanız aslında bir ek iş sayılabilir. Çünkü zaten günlük hayatta alışveriş yapabilmek için para kazanırız. Oysa bu sistem taş atıp kolunuz yorulmadan size ek bonuslar kazandırarak biriken bonuslarınızla farklı alışverişler de yapabilmenize olanak sağlıyor…

Bununla da sınırlı değil; artıway sistemine arkadaşlarınızı davet edin, 10TL ek bonus kazanın… Artıway sistemi ile ilgili düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Herkese bol kazançlar.

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN!

 

 

 

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :