Hakkımızda

Bayanlara İş Organizasyonu; bayanlarais.org  farklı sektörlerde yer alan işler ile ek iş fırsatı arayanları buluşturan bir hizmet alanıdır. Bayanlara iş web sitesi olarak, işsizlik oranının yüksek olduğu ülkemizdeki evde iş sektörüne canlılık katabilmeyi ve işverenler ile ek ciro arayanların emniyetli bir ortamda birlikte çalışabilmelerini hedeflemekteyiz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza taraf vererek, kurulduğumuz günden itibaren binlerce işveren ile alanlarında kabiliyetli uzmanların birbirlerini ek olarak kolay bulmalarını sağladık. Görevimiz; çalışanlara ek iş, home-ofis olarak çalışmak isteyenlere evde iş, maaşını eksik bulanlara ek ciro ve evlerine katkıda bulunmak talep eden ev hanımlarına iş imkanları sunmaktır. Böylece çalışma gösterdiğimiz bu bölgede işverenlerin projelerini tamamlayabilecek uzmanlara ücretsiz olarak ve kolayca ulaşabilmelerini sağlarken, evde iş ve ek iş arayanlarında yine ücretsiz olarak ek ciro bulabilmelerine destekçi oluyoruz.

www.bayanlarais.org sitesindeki en güncel işveren duyurularını öğrenmek ve ya da iş ilanı vererek uzman bir destekçi bulmak istiyorsanız yapacağınız bir işlem sitemizde yer alan müracaat formunu doldurmaktır. Müracaat formunda yazdığınız kriterleriniz ile maaşınıza ek ciro edinebileceğiz bir işe yada evde iş olanaklarına kolayca ulaşabileceksiniz. En yepyeni işveren başvurularımızı anında işitmek ve ev hanımlarına iş, bayanlara iş, çalışanlara ek iş fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız www.facebook.com/bayanlaraisorg facebook sayfamızdan bizleri izleyebilirsiniz . Böylece Facebook’ta süre geçirirken de en güncel ek iş haberlerimize ulaşabilirsiniz. Toplumsal ağları kullanmayan ev hanımlarına iş olanaklarını da zaten internet sitemiz aracılığıyla duyurmaktayız.

Ülkemizde iş arayan binlerce ev hanımı, ek gelire gereksinimi olan binlerce öğrenim gören ve çalışma süresini tamamlamış yani emekli , yalnızca evden çalışabilecek ortama sahip olan binlerce vatandaşlar bulunmaktadır . Ayrıca günümüzün uygun fiyat şartlarında herkesin bir ek işe gereksinimi olduğu da aşikar. Platformumuzda anket doldurma, çorap işi, poşet katlama, iplik temizleme , Forivia Network Marketing işi, e-mail okuma, folyolama, etiketleme, çeyiz işi ve ek olarak birçok ilan bulunmaktadır . Platformumuzda işverenlerin bu ilanlarına yer vererek, ek iş arayanlar amaçlı kendi işlerine mani olmayacak part-time işler edinebilmelerine ve bayanlara iş bulabilmelerine aracılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca ev hanımlarına iş imkanı sunarak evlerine katkı sağlayabilmelerinden de gurur duyuyoruz. İşe gereksinimi olan herkesin ücretsiz iş bulma formunu yada kriterlerinize uygun ziyaretçilerimizle çalışmak istediğinizde çalışan bul formunu doldurmanızı rica ederiz. Göndereceğiniz formalara en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

Biz görevimizi en muhteşem şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz. Siz de işlerinizde destekçi olacak olan bir uzmana gereksinim duyduğunuzda ya da işverenlerin müracaatlarını okumak istediğinizde sitemizi ziyaret ederek görevimizi en muhteşem şekilde gerçekleştirdiğimize kanaat geçireceksiniz.