Category Archives: NİKAH ŞEKERİ

Çikolata Folyolama İş İlanı

paketleme işi

Nikah Şekeri Ek İş İmkanı

nikah-sekeri-isiNikah Şekeri işi, web sitemizde de en çok iş başvurusu alınan işler arasında olduğundan ve internet üzerinden bazı firmalara başvurmanız biraz zor olduğundan bu yazıyı yazma gereği duyduk… Bir ek iş imkanı arıyorsanız, önerebileceğimiz iş imkanlarından biri de nikah şekeri işidir.

Evlere Paketleme İşi

paketlemeEvde ek iş yapmak isteyen bayanlar için ilgi gören bir ek iş imkanıyla daha sizlerleyiz.Evde çalışmak isteyen bayanlar için evde paketleme işi son zamanlarda ilgi gördü. Bayanlar genellikle vakitleri olmadığından evde çalışmayı tercih ediyorlar. İş böyle olunca da biz bayanlarais.org olarak bayanlara ek iş imkanları sunmaya devam ediyoruz. Şimdi işimizi biraz daha detaylı şekilde inceleyelim…

paketleme

Evlerde Paketleme İşi

paketlemeBayanlara İş Organizasyonu aracılığında yeni bir çalışan başvurusu olmuştur. İlgilenen ziyaretçilerimiz aşağıdaki bilgilere uyduklarını düşünüyorlarsa başvuruda bulunabilirler.

Nikah Şekeri Satışı

nikah-sekeriEvde nikah şekeri yaparak satmak isteyen bayanlara bir destek de bayanlara iş organizasyonundan geliyor… Nikah şekeri satarak para kazanma konusunu daha önce anlatmıştık. Ancak aralık bıraktığımız kapıyı şimdi tam olarak açmaya karar verdik…

NİKAH ŞEKERİ YAPARAK PARA KAZANMA

nikahsekeriYazın yaklaşmasıyla tatlı bir heyecan, gülümseyen yüzler, mutluluk, ve aile olmaya hazırlanan gençler. Her şey tamam ama hiçbirşey unutulmamalı. Nikah şekerleri… Belki çoğunuz nikah şekeri siparişi verip yaptırmışsınızdır. Bazılarınız internetten sipariş verdi, bazılarınız firmalara başvurdu. Ancak farkında olarak yada olmayarak bazı ev hanımlarına para kazandırdınız.