Category Archives: Gümüşİnci

Modellife

modellifeModellife ile evde ek iş fırsatı. Bayanlara evde ek iş. Modellife nasıl bir iş.

Modellife sizlere kendi işinizi kurma fırsatını sunuyor…

Her bireyin isteğidir kendi işini kurmak, ama bu hiçte kolay değildir sermaye ister, tecrübe ister,oysa modellife sistem sizlere sermayesiz, tecrübesiz özellikle de risksiz bir iş kurmanıza destek olmaktadır.

Ev hanımı, çalışan, öğrenci, emekli olanlar 0 risk 0 sermayeli kendi işinizi kurabilir veya ek iş olarak yapabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi ve kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz, herhangi bir tecrübe gerekmiyor, size gerekli tüm desteği temsilcilerimiz sunacaktır.

Gümüşinci Liderlik Basamakları

GUMUSINCIUYELIK DERECESI

Gümüşİnci Nasıl Bir İş

NASILBIRIS
TEKSTİL ÜRÜNLERİYLE EK İŞ FIRSATI

Evde İş Fırsatı – Bedava Üyelik

gumus-inci-network-marketingGünlük hayatta kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünleri çevrenizdekilere tavsiye ediyorsunuz. Bunu zaten birçoğumuz farkında olmadan da yaparız. Nasıl iş fırsatı oluyor o zaman dediğiniz de cevap tavsiye etmekle kalmayın alımına yardımcı olun. Sistemde size özel alış fiyatları zaten var. Alış fiyatınızla alıp satış fiyatı ile sattığınızda %50’lere varan oranlarda kazanç elde ediyorsunuz.

Katalogla Satış İşi ile Yüksek Kazanç Sağlayın

network-marketing11994 yılında Türkiye’de ilk network marketing oluşumları başladığında birçok kişi korku içinde, nasıl bir iş telaşındaydı. O yıllarda bu tür firmalar (ki hepsi yabancı sermayeli) üyelik ve devam için ücret talep etmekteydi. İlk deneyim yaşayanlar para kazanmaya başlayınca yavaş yavaş sisteme olan güven artmaya başladı. 2000li yıllarda network marketing oluşumları ülkemizde giderek arttı ve şu son 5yıl içinde mükemmel bir network pazarlama sistemi oluşturuldu…

Gümüşİnci Network ile Tanışın

12-gumusinciEkip arkadaşlarımızın da bildiği gibi bir süredir kaliteli bir tekstil network firması arayışındaydık. Gümüş inci ailesi, tekstil alanında da network marketing işini yapabilmemize büyük bir fırsat sundu. Tekstil ürünleri satarak para kazanmak istemez misiniz? O halde gümüşinci ile tanışın…